(БЕЗКОШТОВНО)

ПРОФЕСІЙНЕ ПРАЛЬНЕ ОБЛАДНАННЯ ДЛЯ ПРАЛЕНЬ ТА ХІМЧИСТОК

Індивідуальний підбір і доставка оптимального комплекту прального обладнання з урахуванням специфіки бізнесу. Професійна технічна підтримка на весь термін експлуатації обладнання

Uni Mac Banner

Компанія «НОВА КОЛОР» – ексклюзивний представник найавторитетніших світових виробників промислового і професійного прального обладнання для хімчисток і пралень:

  • UniMac (США) – світовий гігант у виробництві прального обладнання;
  • Sidi (Італія) – виробник якісного прасувального обладнання;
  • TeknoZen, Renzacci (Італія) – передовик в виробництві обладнання для хімчисток

Ми пропонуємо не тільки доставку американського прального обладнання для хімчисток і пралень та оригінальних запчастин, а й професійне обслуговування прального обладнання, великий асортимент якісної хімії для пралень і т.п. Крім того, компанія «НОВА КОЛОР» пропонує комплекс послуг з підготовки до відкриття пралень і хімчисток під ключ.

Наші фахівці розроблять оптимальний проект вашої пральні або хімчистки, підберуть найкращий комплект обладнання, щоб скоротити період окупності до мінімуму. Відкриття хімчистки або пральні під керівництвом фахівців «НОВА КОЛОР» – це злагоджений процес, продуманий до кожної дрібниці. При розробці проекту ми враховуємо всі тонкощі, аж до особливостей комунікаційних систем, щоб визначити оптимальне розташування обладнання. Досвід і професіоналізм дозволяють нашим фахівцям легко справлятися з проектами будь-яких масштабів і рівнів складності для організацій різних сфер діяльності.

У числі задоволених клієнтів компанії більше шестисот підприємств: готелі, санаторії, дитячі садки, соціальні об’єкти, навчальні та медичні заклади та багато інших. До кожного клієнта ми шукаємо особливий підхід, завжди враховуючи побажання по вартості і функціональності об’єкту. Ми цінуємо час наших клієнтів, тому завжди надаємо своєчасний якісний сервіс. Завдяки складській програмі доставка прального обладнання для хімчисток і пралень здійснюється в стислі терміни, а завдяки штату висококваліфікованих майстрів – оперативне виправлення будь-яких проблем в роботі прального обладнання.

У перелік послуг, пропонованих «НОВА КОЛОР», входить:

  • Професійна консультація по вибору оптимального варіанту прального обладнання для пралень і хімчисток з урахуванням вартості, продуктивності, економічності і т.д.
  • Розробка проекту об’єкта з нуля або складання пропозицій щодо оптимізації існуючих хімчисток або пралень.
  • Оперативна доставка професійного обладнання для пралень і хімчисток в будь-який куточок України. Установка і пуско-налагодження прального обладнання.
  • При необхідності, навчаємо персонал правилам експлуатації встановленого обладнання.
  • Комплексний сервіс з обслуговування прального обладнання (сюди входить як гарантійне, так і післягарантійне обслуговування, доставка оригінальних запчастин та технічна підтримка).

Співпрацюючи з компанією «НОВА КОЛОР», ви отримуєте не тільки професійне пральне обладнання для пралень і якісний фірмовий сервіс, а й значну фінансову вигоду – ми завжди пропонуємо демократичні ціни на послуги, обладнання та хімію для пралень.

ШВИДКА ДОСТАВКА
НАЙКРАЩЕ ОБЛАДНАННЯ
КОМПЛЕКСНИЙ СЕРВІС
ВИГІДНІ ЦІНИ

Галузеві рішення

 
Хочете стати дилером?

Компанія «НОВА КОЛОР» завжди відкрита до співпраці! Приєднуйтеся до наших партнерів і відчуйте вигоду співпраці з «НОВА КОЛОР»!

UniLinc. Унікальна система контролю

UniMac привносить революційну технологію в ваш бізнес за допомогою системи управління UniLinc®. Завдяки UniLinc ми допоможемо вам досягти максимальної економії експлуатаційних витрат, зберігаючи при цьому максимальну ефективність і продуктивність

Детальніше...
ПРОЕКТУВАННЯ ТА ДИЗАЙН ПРАЛЕНЬ І ХІМЧИСТОК

Ми створюємо індивідуальні проекти пралень і хімчисток, враховуючи специфіку вашої діяльності, особливості приміщення і ваші побажання по вартості і продуктивності обладнання. Ви отримуєте готове і максимально ефективне рішення

Детальніше...
ІНВЕСТУВАННЯ В ПРАЛЬНИЙ БІЗНЕС

Компанія «НОВА КОЛОР» знає, як правильно інвестувати в пральний бізнес. Наші фахівці підбирають найоптимальніші комплекти обладнання для пралень і хімчисток, з точністю розраховуючи період окупності вкладених коштів

Детальніше...
Поширені запитання

Чи підходить пральна машина Alliance NF3JLBSP403NW22 для міні-пралень?

Компактність, економічність, простота установки і експлуатації, а також висока продуктивність роблять пральну машину Alliance NF3JLBSP403NW22 ідеальним варіантом для обладнання міні-пральні в ресторанах, дитячих садах або невеликих готелях.

Корпус і барабан Alliance NF3JLBSP403NW22 виконані з нержавіючої сталі, що подовжує термін експлуатації.

Читати далі

КОМПАНІЯ ТОВ “НОВА КОЛОР”

АДРЕСА

03148,

Україна, м Київ

вул. Василя Верховинця, 12

ТЕЛЕФОНУЙТЕ

0(800)211-469

EMAIL

info@stirka.ua

sales@stirka.ua