(БЕЗКОШТОВНО)

Бар’єрна пральна машина Unimac UH180 на 18 кг

Обладнання відповідає стандартам ISO 9001: 2015, EnergyStar, CE, TUV
Сертифікати по запиту

Категорії: , Tags: ,

Бар’єрна пральна машина Unimac UH 180 на 18 кг перевершує своїх конкурентів за багатьма параметрами. Одним з них є програмований процесор «PRO form», величезна кількість режимів якого допоможе в будь-якій ситуації з будь-якими видами забруднень. У цій промисловій пральній машині встановлений запатентований дозатор миючих засобів, для зменшення необґрунтованих витрат, а можливість підведення рідких миючих засобів дасть більше можливостей.

Віджим потужністю 370G зменшить час очікування і таким чином збільшує пропускну здатність вашого підприємства, а висока продуктивність і тиха робота посприяють вашому гарному настрою. Присутній великий завантажувальний люк з автоматичною фіксацією для легкого завантаження і вивантаження білизни. Так само не варто переживати про засмічення, адже дана модель має великий зливний клапан (Ø 76 мм).

Конструкція корпусу являє собою витвір мистецтва і поєднує в собі прекрасний дизайн і європейський рівень функціональності. Наявність USB-роз’єму на бічній панелі надає додаткові можливості (включаючи триколірну світлову і звукову сигналізацію), а конструкція забезпечує простоту обслуговування і ремонту. Передня, верхня і бічні панелі виконані з нержавіючої сталі, створюючи зовні суворий вигляд, але спрощуючи тим самим догляд за пральною машиною, а також надає додатковий захист від механічних пошкоджень. Це обумовлено самим матеріалом, так як високоякісна нержавіюча сталь значно міцніше пластику.

При уважному розгляді залишається тільки дивуватися, як Unimac в такому невеликому (1455x900x1145) апараті змогли вмістити таку кількість елементів, здатних спростити і оптимізувати процес прання. Виробник постарався передбачити всі можливі ситуації, які можуть виникнути в процесі експлуатації, і варто відзначити елегантність і простоту підібраних рішень.

Характеристики Бар’єрна пральна машина Unimac UH180 на 18 кг

Завантаження макс, кг

18

Тип конструкції

бар'єрна

Серія машини

UH

Виробник

unimac

G-фактор

370

Напруга мережі, В

380~415

Споживана потужність, кВт

18

Електричний нагрів, кВт

18

Швидкість віджиму, об/хв

939

Об`єм барабана, л

180

Колір корпусу

срібний

Ширина, мм

900

Глибина, мм

1145

Висота, мм

1455

Розміри в упаковці, мм

1455x900x1145

Діаметр барабана, мм

750

Двигун

Хсontrol plus

Нетто вага, кг

430

Бруто вага, кг

485

Підведення води

3×3/4"

Країна виробник

США

Зацікавлені?

Здійснюємо індивідуальний підбір обладнання, виходячи з вимог кожного покупця. Надаємо рекомендації по експлуатації та обслуговуванню пральних, сушильних і прасувальних машин.