Модульна мобільна пральня • от Нова Колор
Підтримати ЗСУ Спецрахунок від НБУ

Модульна мобільна пральня

Модульна мобільна пральня 1Надзвичайно розповсюджений запит, який отримує наша компанія – це облаштування модульних пересувних пралень, які б могли використовуватися в тих умовах, де не має стаціонарного приміщення, але є велика потреба у пранні та гігієнічно-санітарному забезпеченні.

Такі мобільні пральні модулі використовуються нашими військовими, прикордонниками та іншими службовцями, що змушені знаходитися у польових умовах. Вони оснащені водонагрівачем, пральними машинами, сушильними машинами та душовими кабінами. Інше обладнання може встановлюватись за домовленістю із замовником.

Кожен такий модуль має підключення до електромережі, водопостачання та каналізації, а також обладнаний системами опалення та вентиляції.

Модульна мобільна пральня 3Такий формат пралень успішно використовується видобувною галуззю для задоволення санітарногігієнічних потреб персоналу, а також для комплектації модульних містечок та гуртожитків. При комплектації пралень у модульних містечках, в тому числі для людей, що втратили житло внаслідок російської війни, нами враховується навантаження на такі пральні, адже вони повинні бути розраховані на безперебійне постійне використання та мати підвищену надійність.

За бажанням замовника, пральний комплекс може бути виготовлений також на колісній базі, із урахуванням усіх потреб клієнта.

У співробітництві із нашими партнерами ми готові запропонувати клієнтам послуги із виготовлення та комплектації пральним обладнанням таких мобільних комплексів.

Для комплектації пральним обладнанням були обрані професійні високоякісні машини від американського бренду UniMac із завантаженням від 10 до 13 кг. Кожна така професійна машина розрахована на довготривале використання та має ресурс безперебійної роботи у 10 разів більший ніж звичайні побутові машини. Спеціальна система клапанів дозволяє уникати проблем через наявність крупного бруду під час прання особливо забрудненого текстилю.

Модульна мобільна пральня 11
Професійні прально-сушильні машини NT3/ST3J

Пральні машини UniMac використовують надсучасну систему амортизації Dynamic Balancing Technology та чутливі датчики для автоматичного виявлення і перерозподілу навіть самих незбалансованих навантажень для безперервних циклів роботи та збільшення пропускної можливості. Як результат – більш короткий час циклу для максимальної виробничої потужності та відсутність суттєвого шуму.

Максимальний швидкісний віджим. Впроваджений віджим 1200 об/хв. та 440 G-фактор сучасної пральної машини UniMac максимально видаляє вологу не пошкоджуючи тканину і зменшує час сушіння білизни, що помітно мінімізує витрати на електроенергію.

Збільшена виробнича потужність. Виробнича потужність сучасної пральної машини UniMac була збільшена на 20% у порівнянні із попередніми моделями пральних машин. Таке оновлення дозволяє забезпечити високу пропускну здатність пральної машини разом із мінімальними витратами на споживання води.

Відсутність вібрації та шуму. Мінімізована вібрація пральної машини UniMac забезпечує безшумну роботу і значно зменшує знос пральної машини. Ще однією перевагою цієї моделі є необовз’язкове вирівнювання підлоги при встановленні.

Надійна та міцна конструкція. Професійна пральна машина UniMac продовжує вже традиційну для UniMac довговічність та міцність з додатковим манжетним ущільнювачем, функціональним зливним отвором і покращеним розташуванням підшипників.

Міцна конструкція машини – використані надійні компоненти промислового класу.

Модульна мобільна пральня 15Для реалізації замовлення клієнта надається детальний технічний план виробу розроблений нами спеціально для такого замовника.

Для отримання консультації або вартості такої пральні натисніть на кнопку нижче і ми з радістю надамо всю необхідну інформацію!

Або зателефонуйте нам: