Пральне обладнання для дитячих садів • Нова Колор
Підтримати ЗСУ Спецрахунок від НБУ

Пральне обладнання для дитячих садів

Тенденція створення пралень в дитячих садах зростає з кожним роком. Такий підхід не тільки дуже зручний, але і економічний, оскільки немає необхідності виділяти кошти на оплату послуг комерційних пралень. Для прального цеху в дитячому саду потрібен мінімальний комплект обладнання, тому на відкриття власної пральні дитячого садка потрібен порівняно невеликий бюджет.

Яке обладнання потрібно для пральні в дитячому садку?

Стандартний комплект обладнання для пральні складається з декількох елементів:

Важливо зауважити, що для пральні в дитячому саду необхідно вибирати професійне, а не побутове обладнання. По-перше, побутове обладнання може просто не впоратися з такими навантаженнями. По-друге, побутові пральні машини не забезпечують виконання санітарних норм. Для приміщення пральні площею 30 м2 фахівці «НОВА КОЛОР» рекомендують встановити професійну пральну і сушильну машину із завантаженням 10 кг. Таке обладнання не займатиме багато місця і коштує недорого, але при цьому володіє максимальною продуктивністю. Прасувальний каток для пральні в дитсадку повинен бути робочою довжиною не менше 100 см.

Фахівці радять

Спираючись на багатий досвід в устаткуванні пралень на соціальних об’єктах різних типів, фахівці ТОВ «НОВА КОЛОР» пропонують такий варіант обладнання для пральні в дитячому садку:

  • пральна машина Alliance NF3JS  / PF3J на 10 кг

Пральне обладнання для дитячих садів 1

  • сушильна машина Alliance FDE на 10 кг

Пральне обладнання для дитячих садів 3

  • прасувальний каток для білизни i25 (довжина вала 100-120 см)

Пральне обладнання для дитячих садів 5

Такий комплект обладнання використовується найбільш часто і вже довів свою ефективність на практиці. Але, звичайно ж, можливі й інші варіанти комплектації пральні в дитячому саду. Для кожного об’єкта комплект обладнання підбирається індивідуально з урахуванням особливостей приміщення, побажань за вартістю і продуктивностю.