Пральня на виробництві • Нова Колор
Підтримати ЗСУ Спецрахунок від НБУ

Пральня на виробництві

Практично у кожного виробничого підприємства є потреба в послугах пральні. Але прання спецодягу вимагає особливого підходу, відповідності виробничим і санітарним нормам, а далеко не кожна комерційна пральня може виконати ці вимоги. Для прання спецформи не підходить і побутове обладнання, тому варіант самостійної прання своєї форми співробітниками також відпадає. Власне тому багато підприємств і відкривають власні пральні на виробництві.

Промислове пральне обладнання забезпечує максимально якісний результат (чистоту) і при цьому зберігає захисні властивості спецодягу. Власна пральня на виробництві заощадить не тільки час на обробку одягу, а й фінанси, оскільки не потрібно буде виділяти додатковий бюджет на оплату послуг комерційної пральні, транспортні витрати, заміну пошкодженої внаслідок неналежного догляду одягу.

Готові рішення для пральні на виробництві забезпечують підбір оптимального комплекту обладнання для якісної обробки спецодягу.

Переваги власної пральні на виробництві:

  • оптимізація обробки спецодягу;
  • зниження витрат на прання, відсутність транспортних витрат;
  • повний контроль за якістю обробки спецодягу;
  • підвищення рівня безпеки співробітників завдяки зменшенню контакту з хімічними речовинами.

Замовивши пральню під ключ, ви також отримуєте комплексну допомогу від компанії-партнера, що надає вам таку послугу. У тому числі аудит та оптимізація витрат миючих засобів, навчання персоналу роботі з пральним обладнанням, технічну підтримку і ін.