Обладнання для пральні самообслуговування • Нова Колор
Підтримати ЗСУ Спецрахунок від НБУ

Обладнання для пральні самообслуговування

Усі сучасні пральні самообслуговування активно використовують професійне обладнання. Тільки спеціалізовані пральні машини здатні продемонструвати такі переваги:

  • високу продуктивність – 12 циклів з урахуванням 8-годинного робочого дня;
  • тривалий термін експлуатації, понад 2 роки;
  • збільшення прибутковості бізнесу.

Професійні пральні машини для пральні самообслуговування та їх переваги

Всі професійні пральні машини для пралень самообслуговування тестуються виробниками на 15 та 30 тисяч циклів прання. Моделі відрізняються маркерами “Професійна” або “Комерційна”.

Увага!

Завантаження пральної машини на 8-12 кілограмів ще не є показником її професійної придатності для експлуатації в пральній самообслуговування.

Побутові пральні машини не здатні виконати весь спектр робіт, які щодня виконує обладнання для пралень самообслуговування. Ресурс зношування побутової пральної машинки не перевищує 1500 циклів, що рівносильно 200 дням роботи по 8 годин щодня.

Побутові пральні машини, що використовуються в комерційних цілях, вже не підлягають гарантійному обслуговуванню.

Головною перевагою професійної пральні техніки є швидкість її роботи. Жоден клієнт не захоче проводити у пральні півдня. Побутова пральна машина виконує повний цикл роботи за 2 години, що складається з наступних завдань:

  • прання;
  • віджиму;
  • сушіння.

Професійне обладнання для пральні самообслуговування впоратися з повним циклом робіт лише за 20-25 хвилин, що рівносильне режиму «експрес прання».

Бажаєте купити комерційні пральні машини?

Компанія Nova Color пропонує професійне обладнання для пралень самообслуговування за доступними цінами в Україні! Комплект замовлення, включаючи професійну пральню машину та сушильний апарат, коштуватиме всього 300-4000 євро.

Комплект для пральні самообслуговування продуктивністю 30-35 циклів прання за 12 годин

Назва Кількість
Професійні пральні машини NF3J 2
Професійні сушильні машини FDE 2

Додатково можна замовити прасувальний апарат та запропонувати своїм клієнтам низку бонусних послуг, тим самим збільшивши прибуток компанії.

Здійснюємо підбір професійного прального обладнання за індивідуальним бюджетом, ціна залежить від курсу іноземних валют і може змінюватись незначно.

При виникненні будь-яких питань щодо вибору та оформлення замовлення на комерційні пральні машини доступна телефонна консультація з менеджерами нашої компанії. У будь-якому випадку вам допоможуть із покупкою професійного обладнання, з яким ваш бізнес стане більш прибутковим.