Підбір обладнання та техніки для пралень, хімчисток • Нова Колор
Підтримати ЗСУ Спецрахунок від НБУ

Підбір обладнання та техніки для пралень, хімчисток

Підбір обладнання та техніки для пралень, хімчисток 1

Ефективна пральня – та, де встановлений оптимальний комплект устаткування. Інших варіантів немає. Оскільки більшості клієнтів буває важко самостійно визначитися, яке обладнання краще купити для своєї пральні, компанія «НОВА КОЛОР», крім поставки обладнання, надає послуги з професійного підбору обладнання для хімчисток і пралень.

Наші фахівці підберуть для вас кращий варіант обладнання, враховуючи побажання по вартості і продуктивності, специфіку діяльності та загальноприйняті вимоги до обладнання пралень.

Підбір обладнання та техніки для пралень, хімчисток 3

Галузеві та індивідуальні рішення

Ми розуміємо, що обладнання для пральні в ресторані і обладнання для пральні дитячого садка повинні мати різні технічні характеристики, щоб забезпечити максимально якісний результат, тому розробили цілий комплекс галузевих рішень. Такий підхід дозволив нам успішно реалізувати сотні проектів для різних галузей: пральні в готелях, лікарнях, на промислових підприємствах і т.д.В асортименті компанії «НОВА КОЛОР» промислове пральне обладнання різних типів, в тому числі міні-пральні та професійне обладнання для прання спецодягу. Завдяки цьому ми підбираємо індивідуальні рішення для кожного клієнта, складаючи оптимальні комплекти обладнання для будь-якої пральні, будь то пральня для лікарні, дитячого садка або будь-якого іншого соціального об’єкта.

Підбір обладнання та техніки для пралень, хімчисток 5

Вигода професійного підбору обладнання для пралень і хімчисток

Як показує практика, клієнт не завжди може правильно прорахувати саме те обладнання, яке оптимально впоратися з обсягом прання. Найчастіше клієнти просять обладнання більш ємне, а значить і більш дороге, ніж те, яке їм потрібно насправді. Фахівці компанії «НОВА КОЛОР» підберуть найоптимальніший за продуктивністю комплект обладнання, а це означає – вам не потрібно буде переплачувати за обладнання, в якому немає необхідності.
Підбір обладнання та техніки для пралень, хімчисток 7

Підключення обладнання для пральні

Техніка для пралень або хімчисток має свої особливості експлуатації та вимоги до установки. Тому краще, щоб підключення прального обладнання здійснювали фахівці. Так ви можете бути впевнені, що дотримані всі вимоги до підключення обладнання, а значить – обладнання буде працювати ефективно і без збоїв тривалий час.