Пральня під ключ • Нова Колор
Підтримати ЗСУ Спецрахунок від НБУ

Пральня під ключ

Пральня під ключ 1

ОРГАНІЗАЦІЯ РОБОТИ ПРАЛЬНІ ПІД КЛЮЧ ПІДПРИЄМСТВОМ НОВА КОЛОР

Підбір оптимального комплекту обладнання і розрахунок вартості

На підставі наданої вами інформації, наші фахівці підбирають найкращий варіант комплектації пральні. При цьому ми не нав’язуємо свою думку, а лише висловлюємо обґрунтовані рекомендації. Залежно від складності та особливостей проекту, може бути запропоновано декілька варіантів для вибору на ваш розсуд.

Проектування пральні

Після затвердження комплекту обладнання для майбутньої пральні наші фахівці створюють попереднє креслення. Як правило, виробляючи проектування пральні, ми створюємо загальний макет, а також схему розташування основного і додаткового обладнання таким чином, щоб ви отримали максимальне уявлення про те, якою буде ваша майбутня ефективна пральня. Після затвердження попереднього креслення ми створюємо детальну 3D-модель пральні. Завдяки цьому ви зможете побачити, як буде виглядати проект після втілення в реальність, і при необхідності внести корективи.

Аналіз пральні

Наші фахівці виконають детальний аналіз пральні, включаючи окупність і прогнозовані експлуатаційні витрати. Такий підхід дозволяє ще до запуску пральні прорахувати приблизно бюджет і при необхідності внести корективи в проект (наприклад, вибрати інший комплект обладнання).

Запуск пральні

Після того, як підготовка технічних комунікацій завершена, фахівці компанії «НОВА КОЛОР» здійснюють монтаж і пуско-наладку обладнання. Проводять навчання персоналу, а також дають рекомендації щодо обслуговування і експлуатації прального обладнання.

ЕФЕКТИВНА ПРАЛЬНЯ ГОТОВА ДО ЗАПУСКУ!

Варто зауважити, на цьому участь компанії «НОВА КОЛОР» в роботі вашої пральні не закінчується. Ми надаємо гарантійне та сервісне обслуговування прального обладнання, технічну підтримку протягом усього терміну експлуатації, а також пропонуємо якісні професійні миючі засоби для пралень за вигідними цінами!

Організація роботи пральні – складне і відповідальне завдання, впоратися з якою можуть тільки кваліфіковані фахівці. Підготовка технічних комунікацій, проектування пральні, підбір оптимального комплекту обладнання, та й безпосередньо запуск пральні – все це так само вимагає професіоналізму, досвіду і знання всіх нюансів, які можуть вплинути в майбутньому на роботу пральні. Займаючись не один рік обладнанням пралень, компанія «НОВА КОЛОР» розробила ефективний алгоритм створення пралень під ключ, завдяки чому нам вдалося реалізувати сотні успішних проектів.