UNILINC. Унікальна система контролю • Нова Колор
Підтримати ЗСУ Спецрахунок від НБУ

UNILINC. Унікальна система контролю

UNILINC. Унікальна система контролю 1

UniLinc – це інноваційна система управління пральнями, що дозволяє відстежувати і оптимізувати роботу всієї системи і окремого обладнання. Такий підхід забезпечує економію витрат на експлуатаційні витрати (водопостачання, електроенергію, миючі засоби), а також підвищує ефективність прального обладнання.

Завдяки можливості налаштування бездротової мережі для віддаленого доступу і зручному інтерфейсу UniLinc дозволяє інтегрувати в одну систему не тільки обладнання однієї пральні, а й кілька пралень, розташованих в різних місцях. Крім того, UniLinc автоматично формує прості і зрозумілі звіти по продуктивності, що значно спрощує процес управління пральнями, підвищує ефективність роботи операторів і обладнання.

 

Також варто зауважити, що UniLinc забезпечує найнижчу в галузі вартість володіння, оскільки значно зменшує експлуатаційні витрати, підвищуючи при цьому ефективність роботи. Такий результат досягається завдяки інноваційним галузевим технологіям: віджимання 400 G, запобігання надмірного висихання OPTidry ™ і технологія ополіскування OPTispray ™.

Дізнатися більше про переваги системи UniLinc можна у наших консультантів, зателефонувавши за вказаними на сайті номерами або заповнивши форму зворотного зв’язку.