Сітчастий контейнер KJ • Нова Колор
Підтримати ЗСУ Спецрахунок від НБУ

Сітчастий контейнер KJ

Оборудование соответствует стандартам ISO 9001:2015, EnergyStar, CE, TUV
Сертификаты по запросу

Мобільні контейнери серії KJ – ідеальне рішення для перевезення великої кількості білизни в промислових пральнях. Конструкція виготовлена ​​з оцинкованих труб великого діаметру. Шасі, встановлене на 2 поворотних і 2 фіксованих колесах, міцне і надійне. Стандартні розміри підібрані так, щоб було зручно пересуватися по вузьких коридорах.

Контейнер має 3 полки, в тому числі 2 складні, що дозволяє адаптувати контейнер до індивідуальних потреб перевезення білизни, а 2 дверцята полегшують його завантаження і розвантаження. Контейнер може бути оснащений колесами більшого діаметру для пересування по пересіченій місцевості, а його розміри відповідають транспортним потребам користувача, наприклад 800x650x1600 мм, 1000x720x1810 мм. Додаткове обладнання – це внутрішня або зовнішня кришка.

Категорія:

Описание Сітчастий контейнер KJ

ТЕХНІЧНІ ДАНІ

  • Мобільні контейнери серії KJ – ідеальне рішення для перевезення великої кількості білизни в промислових пралень. Конструкція виготовлена ​​з оцинкованих труб великого діаметру. Шасі, встановлене на 2 поворотних і 2 фіксованих колесах, міцне і надійне. Стандартні розміри підібрані так, щоб було зручно пересуватися по вузьких коридорах.Контейнер має 3 полки, в тому числі 2 складні, що дозволяє адаптувати контейнер до індивідуальних потреб перевезення білизни, а 2 дверцята полегшують його завантаження і розвантаження. Контейнер може бути оснащений колесами більшого діаметру для пересування по пересіченій місцевості, а його розміри відповідають транспортним потребам користувача, наприклад 800x650x1600 мм, 1000x720x1810 мм. Додаткове обладнання – це внутрішня або зовнішня кришка.
Зацікавлені?

Здійснюємо індивідуальний підбір обладнання, виходячи з вимог кожного покупця. Надаємо рекомендації по експлуатації та обслуговуванню пральних, сушильних і прасувальних машин.