(БЕЗКОШТОВНО)

Професійна прально-сушильна машина Unimac NT3 (стек) на 10/10 кг

Пральна машина 10 кг + сушильний барабан 10 кг.

Професійні пральні машини з сушкою Unimac NT3 ідеально підходять для будь-яких видів пралень.

Переваги:

  • Мікропроцесорне управління: 6 основних програм, з налаштуванням додаткових параметрів.
  • Високошвидкісний віджим 440 G-force скорочує час подальшої сушки
  • Система зниження вібрацій Dynamic Balancing Technology
  • Найменше в галузі споживання води і електроенергії.
  • Відповідність стандартам Energy Star
  • Ущільнення і підшипниковий вузол промислового класу
  • Інноваційна конструкція барабана
  • Завантажувальний люк великого діаметра
  • Проста установка – вимагає мало місця
Порівняти

Категорії: ,

Опис Професійна прально-сушильна машина Unimac NT3 (стек) на 10/10 кг

Пральна машина великого завантаження від 10 кг торгової марки Unimac – універсальне обладнання професійного рівня, вироблене в США. Вона підійде для використання в будь-яких обслуговуючих комплексах, де є потреба у швидкому і якісному пранні білизни у великих обсягах.

Особливості UNIMAC NT3 (стек) на 10/10 кг

Така пральна машина на 10 кг завантаження поєднує 2 опції: професійне прання і якісну сушку білизни. Її конструкція досягає майже 2-х метрів і складається з двох частин: самої пральної машини і сушильного барабана. Завдяки такій витягнутій формі обладнання зручно розміщувати в будь-яких, навіть компактних приміщеннях.

Перш ніж запустити машину необхідно вибрати одну з 6-ти стандартних програм, при цьому є можливість самостійно налаштувати додаткові параметри. Панель управління розділена на 2 частини: одна для прання, інша для сушки.

Для нагріву води використовуються нагрівальні елементи електричного типу на 4.8 кВт. На основі результатів тестування ця пральна машина великого завантаження від 10 кг була названа найекономічнішою: вона споживає найменшу кількість електроенергії і води в порівнянні з іншими марками і моделями прально-сушильного обладнання.

Додаткові переваги пральної машини на 10 кг завантаження бренду UNIMAC – система зниження вібрацій (інакше називається Dynamic Balancing Technology), сучасна конструкція використовуваного барабана, додаткове ущільнення промислового колеса з підшипниковим вузлом.

Інтернет-магазин stirka.ua пропонує професійне обладнання для прання та сушіння білизни у великій кількості. Пральні машини 10 кг стануть відмінним вибором для готелів, ресторанів, баз відпочинку та інших закладів.

Характеристики Професійна прально-сушильна машина Unimac NT3 (стек) на 10/10 кг

Завантаження, кг

10

Виробник

unimac

Країна виробник

США

Зацікавлені?

Здійснюємо індивідуальний підбір обладнання, виходячи з вимог кожного покупця. Надаємо рекомендації по експлуатації та обслуговуванню пральних, сушильних і прасувальних машин.