ЧИМ ВІДРІЗНЯЄТЬСЯ ПОБУТОВА (напівпрофесійна) ПРАЛЬНА МАШИНА ВІД ОБЛАДНАННЯ UNIMAC? • Нова Колор
Підтримати ЗСУ Спецрахунок від НБУ

ЧИМ ВІДРІЗНЯЄТЬСЯ ПОБУТОВА (напівпрофесійна) ПРАЛЬНА МАШИНА ВІД ОБЛАДНАННЯ UNIMAC?

UNIMAC – інноваційне, надійне обладнання з великою продуктивністю, що дозволяє ефективно використовувати його для створення оптимальних галузевих рішень. Устаткування UNIMAC характеризується великим обсягом завантаження при меншій тривалості циклу, що економить час і експлуатаційні ресурси.

Основні відмінності напівпрофесійної пральної машини від обладнання UNIMAC

  • Потужність. Ще на етапі проектування професійних пральних машин особлива увага приділяється потужності. Якщо побутові пральні машини оснащені нагрівачами потужністю не більше 2,2 кВт, то професійні – до 5 кВт. Таким чином, собівартість прання напівпрофесійним обладнанням в рази вище, ніж обладнанням UNIMAC.
  • Тривалість прання. Професійне пральне обладнання розроблено таким чином, щоб тривалість одного циклу прання не перевищувала однієї години. Завдяки підбору оптимального співвідношення температури і часу досягається максимально ефективний результат і окупність. Тривалість одного циклу прання побутової машини становить від 40 хвилин до 3 годин. При цьому, «швидка» прання неефективна в більшості випадків, а тривалий режим прання характеризується тепловтратами і зайвими витратами ресурсів (води, електрики).
  • Ціна. Якщо розрахувати ціну, виходячи із загальних витрат на експлуатацію обладнання і його термін служби, стає очевидним, що використання побутового прального обладнання набагато вигідніше. Термін експлуатації професійної пральної машини набагато довше, а витрати на комунальні затрати (вода, електрика) значно менше.
  • Конструкційні особливості. Побутові пральні машини не розраховані на регулярні багатогодинні навантаження, тому їх використання в промислових цілях обіцяє викликати швидкі поломки, які не підлягають гарантійному обслуговуванню.