Лідер виробництва обладнання для коменрійних пралень • Нова Колор
Підтримати ЗСУ Спецрахунок від НБУ

Лідер виробництва обладнання для коменрійних пралень

Наша повна лінійка промислових пральних машин, сушарок і устаткування для фінішної обробки, призначених для складних умов експлуатації, забезпечує найнижчу в галузі вартість володіння в комерційній пральні індустрії.

Лідер виробництва обладнання для коменрійних пралень 1

ПРОМИСЛОВІ ПРАЛЬНІ МАШИНИ

Незалежно від того, чи маєте ви потребу в високо-, середньо- або малопродуктивному професійному пральному обладнанні, промислові пральні машини UniMac® забезпечують найкращу продуктивність і найвищу пропускну здатність в поєднанні з найнижчою в галузі вартістю. Розроблені для промислового застосування, наші машини оснащені запатентованими передовими технологіями, такими як система управління UniLinc®, яка забезпечує можливість бездротового управління пральним обладнанням, або система TotalVue®, яка забезпечує повну прозорість даних про продуктивність і експлуатаційні витрати обладнання.

Перейти до каталогу

Лідер виробництва обладнання для коменрійних пралень 3

Промислові сушильні машини

Комерційні сушильні машини UniMac® забезпечують неперевершену продуктивність, ефективність і довговічність. У нашому обладнанні для комерційних пралень, призначеному для складних умов експлуатації, досягається ідеальний баланс між температурою сушки, схемою розподілу потоку повітря і корисним простором циліндра, за рахунок чого забезпечується оптимальний результат, значно знижуючи рівень комунальних і трудових витрат, а також продовження терміну служби білизни. У наших сушильних машинах також застосовується передова технологія запобігання пересушування OPTidry®.

 

Лідер виробництва обладнання для коменрійних пралень 5

Промислові прасувальні машини

Якість фінішної обробки не допускає компромісів. Прасувальні машини з нагрівальним валом UniMac® забезпечують високу якість прасування. Вашій увазі пропонуються сім моделей обладнання для фінішної обробки, відповідних будь-яким вимогам до продуктивності. Надміцні матеріали, використані при виготовленні, забезпечують надійність і тривалу працездатність обладнання для фінішної обробки для комерційних пралень, яке розробляється з прицілом на максимальну безпеку експлуатації. Стопорна планка забезпечує захист рук оператора, а неналежна робота будь-якого з компонентів активує систему аварійної сигналізації.

 

Лідер виробництва обладнання для коменрійних пралень 7

ГАРАНТІЙНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ

Надійність нашого обладнання знаходить відображення в нашому гарантійному обслуговуванні. Група компаній Alliance Laundry Systems є лідером в індустрії комерційного прального обладнання на протязі більше ста років. Це означає, що ми витримали випробування часом – так само, як промислові пральні машини, які ми виробляємо. Ми відповідаємо за якість кожної машини. Наш гарантійний пакет виходить далеко за рамки варіантів, пропонованих конкуруючими компаніями.

Наша продукція поставляється з 5-річною гарантією (в залежності від типу продукту), яка не має аналогів в галузі. 3 роки гарантії + 2 роки розширеної гарантії на критично важливі деталі і вузли пральних машин. Три  роки гарантії на сушильне устаткування.

Лідер виробництва обладнання для коменрійних пралень 9

ОРИГІНАЛЬНІ ЗАПАСНІ ЧАСТИНИ

Завдяки програмі Genuine Parts ( «Оригінальні запасні частини») групи компаній Alliance Laundry Systems, UniMac® забезпечує неперевершену довговічність пропонованого обладнання для комерційних пралень. Наші оригінальні запасні частини нічим не відрізняються від деталей, встановлених на оригінальних промислових пральних машинах або сушарках. Ми не робимо різниці між вихідними і запасними частинами. Всі оригінальні запасні частини встановлюються сертифікованими фахівцями UniMac®, які знайомі з кожної гайкою і болтом в вашому обладнанні і здатні оперативно усунути будь-які несправності.

Оригінал статті на сайті виробника