ПРО КОМПАНІЮ UNIMAC® • Нова Колор
Підтримати ЗСУ Спецрахунок від НБУ

ПРО КОМПАНІЮ UNIMAC®

Будучи професіоналами своєї справи, ви очікуєте настільки ж серйозного підходу до бізнесу і від своїх партнерів. Аналогічним чином компанія відноситься до виробництва професійного прального обладнання.

Експерти в області професійного прального обладнання

Компанія UniMac® – визнаний світовий лідер в області виробництва професійного прального обладнання. Їх рішення розробляються і виготовляються з урахуванням найвищих вимог. Неперевершена міцність і надійність їх обладнання забезпечує довгий термін служби і високу продуктивність. Крім того, вони мають у своєму розпорядженні висококомпетентну сервісну і торгово-розподільну мережу, представлену у всіх регіонах.

ПРО КОМПАНІЮ UNIMAC® 1

“Ми будуємо майбутнє пральної індустрії”

Постійний розвиток. Передбачення потреб партнерів. Розуміння проблем завтрашнього дня. Ось як їм вдається досягати успіху, день за днем, зміцнюючи лідерство і пропонуючи промислове пральне обладнання з найнижчою вартістю володіння. Технологія запобігання пересушування OPTidry®, технологія полоскання OPTispray ™, система віджиму 400 G-Force, система управління UniLinc® – це лише деякі приклади останніх розробок, що забезпечують значне скорочення витрат і підвищення продуктивності. Однак це не єдині досягнення компанії. Вони вдосконалюють і розвивають пральну індустрію протягом більше 70 років.

ПРО КОМПАНІЮ UNIMAC® 3

 

ПРО ГРУПУ ПІДПРИЄМСТВ ALLIANCE LAUNDRY SYSTEMS

Група компаній Alliance Laundry Systems, заснована в 1908 році, є всесвітньо відомим виробником обладнання і постачальником послуг для комерційних пралень. Головні офіси компанії розташовані в США і Бельгії, виробничі об’єкти – в Китаї, Чехії та США. Персонал компанії налічує понад 2900 співробітників по всьому світу, виробничі площі – більше 129 600 квадратних метрів. У 2015 році доходи від продажів склали 860 мільйонів доларів США.

Група компаній виробляє комерційні пральні машини, сушарки та прасувальні апарати різних відомих марок з завантаженням від 12 до 400 фунтів (від 6 до 180 кг). Їх продукти широко представлені в чотирьох основних секторах пральні індустрії, включаючи пральні самообслуговування, промислові пральні, пральні кімнати в багатоквартирних будинках та обладнання для домашнього користування. Устаткування використовується в готелях, пральнях комбінатів, пральнях самообслуговування, навчальних закладах, військових містечках, готелях, лікарнях, на заводах і в житлових квартирах.

ПРО КОМПАНІЮ UNIMAC® 5

ЧЛЕН ГРУПИ КОМПАНІЙ ALLIANCE LAUNDRY SYSTEMS

UniMac® – торгова марка Alliance Laundry Systems, світового лідера в області виробництва обладнання для комерційних пралень, який реалізував проекти по установці понад 3,5 млн машин. Група компаній Alliance об’єднує провідні бренди виробників обладнання для комерційних пралень. Будь то промислові пральні (єдиний напрямок бізнесу UniMac®), пральні самообслуговування, пральні кімнати в багатоквартирних будинках або професійні машини для домашнього користування, група компаній Alliance надає найширший, надійний і найбільш підходящий спектр продуктів і послуг. Програма Customer One® групи компаній Alliance була удостоєна нагороди на церемонії вручення премії Stevie® Awards в 2015 і 2016 році за видатні досягнення в області обслуговування клієнтів, що є незаперечним свідченням нашого клієнтського підходу.

Інструменти для архітекторів

Не секрет, що Alliance Landry Systems завжди піклується про своїх клієнтів, надаючи пральне обладнання, сервіс вищої якості і вигідні умови співпраці. Як офіційний представник Альянсу на українському ринку, ми в повній мірі підтримуємо закладені брендом стандарти.

Ми пропонуємо максимально повний і зручний каталог з усіма необхідними інструментами, за допомогою яких можна значно швидше спроектувати локальні пральні з урахуванням їх максимальної ефективності.

Якщо Ви потребуєте комерційні пральні машини, запчастини до них або інструменти для архітекторів – сміливо звертайтеся до нас, ми з радістю Вам допоможемо!

Оригінал статті на сайті виробника