РІЗНИЦЯ МІЖ ЦІНОЮ І ВАРТІСТЮ ПРАЛЬНОГО ОБЛАДНАННЯ • Нова Колор
Підтримати ЗСУ Спецрахунок від НБУ

РІЗНИЦЯ МІЖ ЦІНОЮ І ВАРТІСТЮ ПРАЛЬНОГО ОБЛАДНАННЯ

Коли справа доходить до великої покупки, наприклад, обладнання для прання, кожен хоче отримати гарну угоду. Однак недорога пральна машина або сушарка не обов’язково є «гарним рішенням». Нам часто доводиться пояснювати, що через неефективність і технічне обслуговування найдешевші чи недорогі машини можуть в кінцевому підсумку коштувати вашому готелю або установі тривалого догляду протягом терміну їх служби дорожче. Цінник на вашому обладнанні рідко відповідає тому, скільки машина насправді обійдеться вам. Менеджери пралень повинні розуміти це при порівнянні промислового обладнання для прання білизни. Давайте розглянемо поняття “ціни” і “вартості” в пральній промисловості.

  • Ціна – це сума, необхідна для покупки одиниці обладнання.
  • Вартість – це сума, пов’язана з експлуатацією машини. Це включає в себе комунальні послуги, робочу силу, технічне обслуговування та заміну білизни – по суті, повернення інвестицій (ROI).

Огляд ціни і вартості прального обладнання

Наприклад, ви оберете найдешевшу пральну машину з віджимом або сушилку на ринку. Вона може виконувати свою роботу, але вона обмежена в порівнянні з іншими, коли мова йде про важливі функції, такі як висока швидкість віджиму, швидкий час сушки і інструменти контролю / управління пральні. Незважаючи на те, що ви можете заощадити гроші спочатку, ви можете витратити ще тисячі за термін служби машини. Без таких пунктів як:

  • Енергоефективні технології, в тому числі зазначені вище, можуть допомогти вам знизити споживання води і енергії протягом всієї роботи пральні. Без них ви, ймовірно, побачите набагато вищий рахунок за комунальні послуги, який може накопичуватися протягом терміну служби машини.
  • Функції, які дозволяють оптимізувати параметри прання і сушіння, такі як OPTispray і OPTidry, допомагають запобігти пошкодженню вашого білизни. Без них ви можете в кінцевому підсумку понести додаткові витрати на заміну білизни з плином часу.
  • Іноді більш низька ціна може бути ознакою неякісних деталей і матеріалів – вони повинні десь окупати витрати, вірно? У той час як прально-віджимні машини може з самого початку будуть працювати нормально, ці машини можуть зношуватися швидше, що знову-таки обходиться тисячами на ремонт, заміні запчастин і простоях у вашій пральні.
  • Система управління пральні, така як UniLinc, дозволяє переглядати критично важливі дані про продуктивність машини. Це дає можливість використовувати ці дані для підвищення продуктивності всієї вашої роботи, що допомагає скоротити експлуатаційні та трудові витрати і уникнути дорогих проблем в майбутньому.

З іншого боку, якщо ви вирішили вкласти більше коштів у більш досконалу промислову пральну машину або сушилку з цими додатковими функціями для пральні, це може бути іншою історією. Безсумнівно, ваші початкові витрати можуть бути більше, але витрати, пов’язані з продуктивністю, технічним обслуговуванням і трудовитратами, будуть значно знижені. Найчастіше ви виявите, що високопродуктивне промислове обладнання для прання також поставляється з кращими гарантіями і постійним обслуговуванням, що також може допомогти вам отримати більшу віддачу від вашої машини. Ви отримуєте якісніший продукт, а також підтримку команди експертів пральні, які допоможуть з дизайном пральні, технічним обслуговуванням і багато чим іншим.

Звичайно, якісь функції вам потрібні, залежить від вашої галузі та роботи пральні. Якщо ви плануєте придбати нове пральне обладнання для вашого готелю, установи тривалого догляду або іншого виду пральні, важливо зрозуміти цю концепцію ціни в порівнянні з витратами, щоб знати, за які функції варто платити і яка машина буде підходити вам краще. Є питання? Наша команда завжди рада допомогти і обговорити ціни і варіанти фінансування.