Сушильні шафи • Нова Колор
Підтримати ЗСУ Спецрахунок від НБУ

Сушильні шафи

Сушильні шафи для одягу та взуття

Персонал хімчистки, фармацевтичної компанії, дитячого садка, готелю або лікарні постійно потребує обладнання для сушіння спецодягу, білизни і взуття. Ефективно і швидко вирішити проблему відведення вологи з білизни та одягу – допоможе сушильна шафа. Різновидів такого обладнання сьогодні представлена ​​велика кількість. Найголовнішою його перевагою – є можливість установки в різних приміщеннях.

Чому промислові сушильні шафи користуються попитом

Такі агрегати не мають барабана. Всі речі всередині девайса розташовані на спеціальних полицях і вішалках. В результаті такої конструкції апарату, речі просушиваются швидко і рівномірно, не перемішуючись при цьому. Шафа сушильна для одягу та взуття не передбачає механічну роботу оператора, всі дії всередині девайса виконуються автоматично.

Усередині такого апарату знаходяться нагрівальні елементи, які подають через вентилятори потоки теплого повітря на одяг. Виведення вологи з сушильної шафи, здійснюється завдяки системі вентиляції і витяжки. На вбудованих висувних вішалках можна помістити значний обсяг одягу і білизни, які помістяться на кількох десятках метрів мотузки.

Шафи для сушіння білизни, одягу і взуття відрізняються компактними габаритами, але внутрішньо простір цих апаратів відрізняється широким обсягом. За рахунок продуманої конструкції і роботі вентиляційної системи, сушка білизни, спецодягу в шафі не займає багато часу. У них модно висушувати не тільки речі після прання, але і зимові костюми, взуття, верхній одяг і головні убори.

Що стосується взуття та верхнього одягу, в сушильну шафу можна помістити вироби, виготовлені з різних матеріалів. Обробка теплим повітрям не зашкодить шкіряним виробам, а також не зачепить синтетичні матеріали.

Де купити промислову сушильну шафу

Інтернет-магазин STIRKA.ua пропонує вашій увазі наш каталог з широким вибором моделей сушильних шаф торгової марки Unimac. Вони відрізняються різною місткістю, від 4 до 20 кілограм. Також техніка порадує економним режимом споживання електрики. Компактні габарити представлених сушильних шаф, дозволять встановити їх у будь-якому приміщенні.

ТМ Unimac відрізняється виробництвом високоякісної техніки для прання та сушіння білизни в великих обсягах. Тому покупка товарів даної ТМ буде гарним вибором, як для роздрібних, так і для оптових покупців.

Вирішивши купити сушильну шафу, рекомендується звертати увагу на ряд наступних його технічних характеристик:

  • Габарити. Моделі повинні бути досить компактними. У деяких випадках оптимальним варіантом для покупки, стануть збірно-розбірні конструкції. Таким чином, сушильну шафу можна встановити на кухні, в коморі, передпокої, виробничому приміщенні та складі.
  • Місткість. Чим більше буде внутрішній простір для речей, тим більший їх обсяг вдасться висушити за короткий проміжок часу. В умовах постійного потоку брудного одягу, використання подібних пристроїв не можна недооцінювати.
  • Потужність. Оптимальний варіант споживаної потужності для сушильного шафи –  12 кВт з завантаженням до 20 кг. В цілому, всі параметри повинні відповідати обсягу виконуваних робіт.
  • Температурний режим. У різних моделях даних пристроїв він може варіюватися в межах від 30 до 250 градусів.

Ціна на сушильні шафи буде прямо залежати від перерахованих вище їх технічних характеристик. Не зайвим буде перевірити комплектацію такого обладнання перед покупкою, упевнитися в цілісності всіх комплектуючих, перевірити режими роботи, подивитися на сертифікати якості.

Дивіться також:

Зацікавлені?

Здійснюємо індивідуальний підбір обладнання, виходячи з вимог кожного покупця. Надаємо рекомендації по експлуатації та обслуговуванню пральних, сушильних і прасувальних машин.