Прасувальні столи для пралень та хімчисток • Нова Колор
Підтримати ЗСУ Спецрахунок від НБУ

Прасувальні столи для пралень та хімчисток

Виробник
11
Тиск пари, бар
1
2
1
1
1
Тиск повітря, бар
3
Витрата пари, кг/год
3
1

Прасувальні столи для пралень
Сучасний прасувальний стіл для пральні є популярним пристроєм, який використовується не тільки пральнями, а й хімчистками і на швейному виробництві. Цей агрегат виступає незамінною атрибутикою подібних установ, так як дозволяє максимально якісно опрацювати одяг або текстиль. Працювати на прасувальному столі одне задоволення, без такого пристосування неможливо опрацювати паром речі під час виготовлення.
Де купити прасувальний стіл
У нашому інтернет-магазині представлений широкий асортимент, як промислових, так і професійних, прасувальних столів (дощок), які відповідають всім стандартам якості і безпеки. Всі моделі даного обладнання, які є у нас на сайті, виготовляються відомим італійським концерном Sidi.

Це популярна фірма по виробництву обладнання для прасування в промислових умовах. Столи для прасування Sidi відрізняються технічними характеристиками, включаючи:

габарити,
потужність,
економічність,
електроенергії,
наявність додаткових функцій.

Прасувальні столи (дошки) Sidi (Італія) йдуть з електричним розігрівом і вбудованим аспіратором. У комплекті є кронштейни для рукавів, а також підставка для праски. При покупці такої техніки варто враховувати, що професійний прасувальний стіл повинен бути безпечний для роботи оператора. Для цього потрібно впевнитися чи присутній в ньому захист від перегріву, і чи є можливість регулювати висоту прасувальної поверхні.

Адже якщо взяти до уваги прасувальний стіл для пральні готелю, то в ньому обов’язково повинні наводитися прасувальні рукава і захист від перегріву. В обладнанні відбуватиметься обробка великого обсягу тканини, одягу, матеріалів текстилю.

Якщо взяти до уваги прасувальний стіл для хімчистки, то він повинен залишати вологість оброблених речей в межах 15% -50%. Оптимальним варіантом стане покупка столу з характеристиками:

вбудованим парогенератором;
вакуумним відсмоктуванням конденсату з поверхні для
прасування;
нагріванням прасувальної поверхні;
парової праскою;
спеціальними формами для прасування;
опціональною підвіскою для праски.

Кожен стіл (прасувальний) з праскою, що представлений в нашому магазині, укомплектований обертаючуюся підставкою для праски, блоком підвіски праски і лампи, а також обертаючимся кронштейном для кріплення проводу або парового шланга. Це зносостійке обладнання для довгої і надійної експлуатації.

Дивіться також:

прасувальні катки;
каландри;
сушильні машини;
прасувальні преси.

Зацікавлені?

Здійснюємо індивідуальний підбір обладнання, виходячи з вимог кожного покупця. Надаємо рекомендації по експлуатації та обслуговуванню пральних, сушильних і прасувальних машин.