Допоміжне обладнання для пралень та хімчисток • Нова Колор
Підтримати ЗСУ Спецрахунок від НБУ

Допоміжне обладнання для пралень та хімчисток

Компанія «НОВА КОЛОР» пропонує купити якісне допоміжне обладнання для пралень і хімчисток за конкурентноздатною ціною з доставкою в будь-який куточок України. В асортименті компанії плямовивідні столи, парогенератори та інше обладнання для хімчистки та пральні від кращих світових виробників.

З огляду на індивідуальні потреби кожного клієнта, ми завжди підбираємо додаткове обладнання для пральні та хімчистки, виходячи з побажань по продуктивності і вартості, а також специфіки діяльності. Крім того, фахівці компанії при необхідності навчать персонал роботі з обладнанням і дадуть рекомендації щодо його ефективного використання.

Наші клієнти отримують можливість купити допоміжне обладнання для хімчистки та завжди розраховувати на професійну допомогу у вирішенні будь-яких питань, пов’язаних з експлуатацією. При цьому на додаткове обладнання для пралень і хімчисток ціна у нас прийнятна для будь-якого бюджету. За рахунок цього професійні парогенератори і плямовивідні столи стануть для вас безумовно вигідною покупкою.

Зацікавлені?

Здійснюємо індивідуальний підбір обладнання, виходячи з вимог кожного покупця. Надаємо рекомендації по експлуатації та обслуговуванню пральних, сушильних і прасувальних машин.