Обладнання для аквачистки • Нова Колор
Підтримати ЗСУ Спецрахунок від НБУ

Обладнання для аквачистки

Аквачистка (або ж аквастірка або aquaclean) – це особливий вид обробки білизни, який є чимось середнім між звичайною пранням і хімчисткою.

У робочому процесі використовує вода (як в звичайному пранні) і спеціальні водні розчинники (як в хімчистці). Оброблення білизни здійснюється при температурі 30-40 0С і з мінімальним механічним впливом на тканину, але при цьому обробляється 90% типів забруднень. Технологія аквачистки застосовна до тканин, які вимагають особливого поводження і раніше оброблялися тільки в хімчистці (шовкові, замшеві, кашемірові, пухові та шкіряні вироби).

Коли варто встановлювати машини з технологією аквачистки?

Пральні машини з технологією аквачистки незамінні в тих випадках, коли потрібно обробляти особливі делікатні тканини, які не рекомендується піддавати ні звичайному пранні, ні обробці в хімічестке. Крім того, аквастірка – кращий альтернативний варіант хімчистці, якщо установка машин хімічної чистки економічно недоцільна.

Устаткування аквачистки (аквастіркі) ідеально підходить для обладнання пралень на виробництві, в хімчистках, готелях, бутіках, ательє, медичних установах та ін.

Технічні характеристики машин з функцією аквачистки:

  • підключення до мережі 220/380 В;
  • електроспоживання 2,5-10Кв;
  • розміри такі ж, як і професійних пральних машин (12-50 кг завантаження);
  • подача спеціальних рідких миючих засобів;
  • барабан з повним віджиманням (залишкова вологість не більше 50%)
  • технологічна система управління (комп’ютер 4-5 покоління), що враховує можливість точної настройки програм.

Також бажано мати спеціально укомплектований під технологію аквачистки сушильний барабан (сушильну машину) з реверсом, датчиком вологості і гнучкою системою управління.

Нижче список нашого обладнання з функцією аквачистки різного завантаження:

Завантаження 7-12 кг

Завантаження 13-20 кг

Завантаження 25-30 кг