Інвестування в пральні самообслуговування • Нова Колор
Підтримати ЗСУ Спецрахунок від НБУ

Інвестування в пральні самообслуговування

Інвестування в пральні самообслуговування 1

Хочете отримувати максимум вигоди від інвестицій без необхідності обмежувати звичний спосіб життя? Інвестиції в пральні самообслуговування – кращий варіант для Вас! Це одна з небагатьох областей інвестування з гарантованою окупністю, яка при цьому абсолютно не обмежує свободу власника і не вимагає досвіду. І це не далеко не єдина перевага інвестицій в комерційні пральні.

Вигоди інвестування в пральні самообслуговування:

Інвестування в пральні самообслуговування 3

Мінімальні ризики

Клієнти спочатку оплачують послуги пральні, а тільки потім користуються встановленим там обладнанням, що є безумовним плюсом. По-перше, вирішуються питання, пов’язані з несплаченими платыжками і поверненням боргів. По-друге, дебіторська заборгованість зводиться до мінімуму.
Інвестування в пральні самообслуговування 5

Максимальна результативність

Інвестиції невеликої пральні характеризуються досить високими показниками рентабельності (25-35%) і порівняно коротким терміном окупності (в середньому 6 місяців).
Інвестування в пральні самообслуговування 7

Стабільність бізнесу і прибутку

Попит на послуги комерційних пралень досить стабільний. Більш того, спад економіки найчастіше позитивно впливає на попит, оскільки клієнти шукають вигідний і зручний спосіб прання білизни.
Інвестування в пральні самообслуговування 9

Оптимізація під ваші потреби

Незалежно від розміру пралень, що стали об’єктом Ваших інвестицій, завжди є можливість масштабувати Ваш бізнес виходячи з бюджету і цілей. Крім того, капіталовкладення, необхідні для відкриття пральні самообслуговування, відносно невеликі незалежно від розміру.
Інвестування в пральні самообслуговування 11

Гнучкість

Пральний бізнес не вимагає від Вас змін звичного способу життя. Виходячи з довгострокових цілей, Ви можете налаштовувати бізнес так, як зручно Вам: працювати цілодобово або тільки в певні години. Багато інвесторів, використовуючи гнучкість такого бізнесу, відкривають комерційні пральні як додаток до основної роботи.
Інвестування в пральні самообслуговування 13

Оптимальні технології управління

Сучасні технології значно спрощують процес управління бізнесом. Супровідні відомості та інноваційні мережеві програми дозволяють повністю управляти інвестиціями і навіть віддалено контролювати бізнес.

Партнерство з Нова Колор

Група компаній Нова Колор в світовому масштабі займає лідуючі позиції по відкриттю комерційних пралень. Головна мета Нова Колор як надійного партнера – досягнення Вашого успіху. Експерти компанії надають Вам підтримку на кожному етапі інвестування, ставлячи в пріоритет ваші бізнес-цілі і потреби.

Нова Колор надає унікальні послуги в сфері прального бізнесу, в тому числі:

 • Розробка бізнес-плану

  Наші фахівці проводять особисті консультації з реалізації короткострокових і довгострокових цілей, допомагають визначити оптимальні стратегії та шляхи до їх реалізації.

 • Вибір приміщення і його аналіз

  Експерти Нова Колор надають професійну допомогу у виборі кращого приміщення для пральні, враховуючи його переваги і недоліки з точки зору комунальних характеристик, розташування, конкурентоспроможності і т.д.

 • Розробка плану приміщення

  Для підвищення ефективності і прибутку наші фахівці підбирають найкращий комплект обладнання, а також розробляють оптимальний план розміщення обладнання, підведення мереж. Експерти компанії роблять все можливе, щоб кожен сантиметр Вашої пральні приносив прибуток.

 • Оптимізація управління

  Інноваційна система управління Quantum ™ дозволяє не тільки контролювати і програмувати обладнання, а й дистанційно керувати роботою всієї пральні. Використання Quantum ™ дозволяє вам з будь-якої точки світу вносити зміни в структуру витрат, збільшувати прибуток, знижувати комунальні витрати та ін.

 • Обслуговування та підтримка

  Експерти Нова Колор надають унікальні послуги в сфері прального бізнесу: навчальні курси по експлуатації, встановлення, обслуговування та діагностики обладнання; інформаційну та технічну підтримку та ін. Нова Колор – Ваш надійний партнер і помічник на шляху до успіху.

Інвестування в пральні самообслуговування:
контрольний список

Інвестиції в комерційні пральні, як і в будь-яку іншу галузь, вимагають ґрунтовного планування в довгостроковій перспективі. Крім того, варто вибрати кращого дистриб’ютора, враховувати безліч факторів, зважити всі «за» і «проти». Експерти глобальної дистриб’юторської мережі Aliance Laundry System при необхідності нададуть Вам професійну допомогу на кожному етапі планування, серед яких:

 1. Аналіз фінансового становища

  Проаналізуйте розмір свого капіталу, суму вільних готівкових. Подумайте, скільки часу Ви готові приділяти цьому бізнесу. Визначте, який варіант Вас більше влаштовує: купити існуючу пральню або побудувати нову.

 2. Вибір місця розташування

  Виберіть передбачуване місце розташування Вашій пральні, проаналізуйте конкурентів, поведінку і потреби потенційних клієнтів.

 3. Проектування пральні та підбір обладнання

  Виберіть оптимальний комплект обладнання для Вашої пральні, подумайте над розстановкою обладнання в будівлі. При необхідності зверніться за допомогою до фахівців Aliance Laundry System.

 4. Оформлення документації та отримання дозволів

  Після підбору обладнання, зверніться до дистриб’ютора за допомогою до зонування, отриманням дозволів і будівництвом. Якщо потрібно, подайте пакет документів для отримання фінансування.

 5. Підбір персоналу та маркетинг

  Найміть персонал (якщо необхідно), подумайте над маркетинговою стратегією, продовжуйте вивчати конкурентів. Не втрачайте зв’язку з дистриб’ютором – в процесі буде з’являтися багато питань, у вирішенні яких його допомога буде просто незамінна. Партнер-дистриб’ютор знає ринок, тому завжди підкаже оптимальні рішення для досягнення успіху.

Для отримання більш докладної інформації про інвестування в пральні самообслуговування, зверніться за вказаними контактами.