Комплексне гарантійне обслуговування прального обладнання • Нова Колор
Підтримати ЗСУ Спецрахунок від НБУ

Комплексне гарантійне обслуговування прального обладнання

Комплексне гарантійне обслуговування прального обладнання 1

Компанія «НОВА КОЛОР» є офіційним представником виробника, що дозволяє безкоштовно надавати гарантійне обслуговування обладнання пралень і хімчисток, а також:

  • надавати тривалу гарантію (від 12 до 36 місяців),
  • надавати комплексне гарантійне та сервісне обслуговування пралень і хімчисток,
  • запрошувати при необхідності сервісних інженерів з заводу-виробника,
  • надавати професійну технічну підтримку на весь термін експлуатації обладнання.

Для пральні будь-якого типу безперебійна робота техніки – необхідна умова для забезпечення успішної роботи. Щоб уникнути простою через несправність того чи іншого обладнання, необхідно періодично проводити комплексну діагностику та профілактику несправностей.

Сервісне обслуговування пралень від компанії «НОВА КОЛОР» – це не тільки безкоштовна доставка необхідних запчастин або комплектуючих і їх установка, але також діагностика і профілактика обладнання пральні. Діагностика обладнання пральні дозволяє ще на ранній стадії виявити існуючі і запобігти можливим несправностям, що технічно спрощує ремонт, відповідно скорочуючи фінансові витрати на його проведення. А своєчасно проведена профілактика обладнання пральні допоможе набагато продовжити термін його експлуатації.

Професіоналізм майстрів компанії «НОВА КОЛОР» і наявність необхідних запчастин на складі дозволяють вирішувати будь-які проблеми, пов’язані з основним і додатковим пральним обладнанням, максимально якісно і швидко.