Проектування пральні, хімчистки • Нова Колор
Підтримати ЗСУ Спецрахунок від НБУ

Проектування пральні, хімчистки

Проектування пральні, хімчистки 1

Фахівці компанії «НОВА КОЛОР» мають великий досвід у проектуванні та обладнанні хімчисток і пралень найрізноманітніших типів. На рахунку компанії «НОВА КОЛОР» більш ніж 600 успішно реалізованих проектів:

Професіоналізм і отриманий практичний досвід дозволяють нашим фахівцям розробляти ефективні проекти з дотриманням СНИП для пралень і хімчисток, а також інших загальноприйнятих правил, враховуючи побажання клієнта по вартості і продуктивності. Крім того, «НОВА КОЛОР» – офіційний представник виробника і може замовляти спеціальний дизайн безпосередньо у виробника.

Проект пральні розробляється в кілька етапів: підбирається оптимальний комплект устаткування, розробляється схема підведення комунікацій, створюється попереднє креслення, після затвердження креслення створюється детальна 3D-модель.

Етапи проектування пральні:

Проектування пральні, хімчистки 3

Попереднє креслення

У вас є загальне уявлення про те, як Ви бачите свою пральню? Фахівці ТОВ «НОВА КОЛОР» перетворять швидкий ескіз і чорнові замітки в професійне детальне креслення. Уже на цьому етапі ви отримаєте чітке уявлення про розміри кімнат, розташування вікон і дверей, ліній електромережі та обладнання.
Проектування пральні, хімчистки 5

Список вимог

Як тільки буде визначено необхідний комплект обладнання, рекомендується створити список вимог до обладнання та комунальних послуг. Цей потужний інструмент дозволяє відразу побачити вимоги, що пред’являються до електрики, дренажу, газу, вихлопної / вентиляційної системи, води та іншого. Це буде надзвичайно корисно при обговоренні установки з вашим генеральним підрядником.
Проектування пральні, хімчистки 7

Будівельне креслення

Деталі мають значення, і наше будівельне креслення допоможе будь-якому архітектору, інженеру або фахівцю з проектування швидко і точно підготувати дозволи і креслення, в яких детально описується така інформація, як висота обладнання, основні характеристики та вимоги до встановлюваного обладнання для прання. Маючи цю інформацію, ваш архітектор або дизайнер можуть значно скоротити час на обробку, що, в свою чергу, заощаджує ваш час і гроші.
Проектування пральні, хімчистки 9

Віртуальна пральня

Реалістичні зображення дозволяють вам бачити віртуальне представлення вашої пральні. Зображення пральні можуть бути налаштовані за допомогою ваших колірних схем, меблів, підлогових покриттів і аксесуарів.
Проектування пральні, хімчистки 11

Аналіз пральні

Аналіз пральні – це звіт, в якому основна увага приділяється витратам на пральню. Використовуючи цей звіт, ви можете визначити оптимальне поєднання обладнання для вашої пральні, а також визначити обсяг потреб в комунальних послугах. Аналіз чітко визначає вплив роботи обладнання пральні на найбільш істотні фактори вартості в роботі пральні – праця і комунальні послуги.

Схема роботи зі створення проекту пральні може незначно видозмінитися, залежно від специфіки кожного окремого випадку. Так, наприклад, якщо клієнт ще не визначився з приміщенням для майбутньої пральні, наші фахівці дадуть рекомендації щодо найкращого варіанту. Якщо ж приміщення вже є, ми розробимо оптимальну схему підведення комунікацій і установки устаткування. Проектування хімчистки здійснюється за тим же принципом.

При розробці проекту пральні, фахівці компанії «НОВА КОЛОР» враховують побажання клієнта, бюджет, специфіку діяльності, особливості самого приміщення під пральню, загальні норми проектування пральні, а також специфічні норми водопостачання і каналізації для пральні, норми проектування вентиляції пральні і т.д. Такий підхід дозволяє створювати дійсно ефективну пральню, гарантуючи їх окупність і безпроблемну діяльність.

При необхідності наші фахівці можуть зробити детальний аналіз пральні, щоб розрахувати приблизні експлуатаційні витрати на роботу майбутньої пральні, а також прогнозований період окупності. Крім того, можуть прораховуватися і інші показники: температура в пральні, можливі варіанти економії витратних ресурсів і т.д. Цей етап не є обов’язковим, але краще все-таки його не пропускати. В окремих випадках клієнт, побачивши прорахунок, вирішує змінити проект пральні (наприклад, замінити комплект обладнання на більш економічний).

Компанія «НОВА КОЛОР», крім проектування, також надає і інші послуги: монтаж і пуско-наладку обладнання, гарантійне та сервісне обслуговування пралень і хімчисток, навчання персоналу роботі з встановленим обладнанням, доставку оригінальних запчастин для прального обладнання, якісних професійних миючих засобів для пралень та ін.