Сервіс та технічне обслуговування пралень, хімчисток • Нова Колор
Підтримати ЗСУ Спецрахунок від НБУ

Сервіс та технічне обслуговування пралень, хімчисток

Сервіс та технічне обслуговування пралень, хімчисток 1

Організація обслуговування пралень – одна з основних послуг, які пропонує компанія «НОВА КОЛОР». У штаті компанії «НОВА КОЛОР» досвідчені висококваліфіковані співробітники, які постійно підвищують свій рівень професіоналізму на різноманітних курсах, в тому числі тренінги, що проводяться виробниками прального обладнання. Завдяки цьому компанія «НОВА КОЛОР» має можливість надавати якісне комплексне технічне обслуговування і ремонт обладнання пральні:

  • монтаж
  • пуско-налагоджувальні роботи
  • гарантійне та сервісне обслуговування обладнання для пральні
  • технічну підтримку на весь термін експлуатації обладнання та ін
  • при необхідності фахівці «НОВА КОЛОР» проведуть навчання персоналу ефективному використанню обладнання хімчистки або пральні.

Організація обслуговування пралень і хімчисток компанією «НОВА КОЛОР» проводиться з однією метою – продовжити роботу обладнання та забезпечити отримання максимальної віддачі від його використання. Як показує практика і зростаюче число задоволених клієнтів, нам це непогано вдається.

Варто також зауважити, що укладення договору сервісного обслуговування з ТОВ «НОВА КОЛОР» дозволяє клієнтам отримувати не тільки висококласні послуги, але і тривалу гарантію, надану безкоштовно.

Якщо Ви хочете, щоб пральне обладнання брендів «UniMac», «PRIMUS», «Lavamac», «IPSO», «Alliance Laundry Systems (Альянс)», «Teknozen», «Renzacci», « SIDI »,« Danube »і« SpeedQueen »працювало довго і без нарікань; якщо бажаєте надавати клієнтам максимально хороший сервіс і бути для них лідером по наданої послуги в своєму місті, то можете сміливо звертатися до нас! Ми пропонуємо якісний сервіс і вигідні умови співпраці!