Професійні пральні машини для пралень • Нова Колор
Підтримати ЗСУ Спецрахунок від НБУ

Професійні пральні машини для пралень

Завантаження макс, кг
1
5
Діаметр барабана, мм
1
G-фактор
5
Об'єм барабана, л
4
Швидкість віджиму, об/хв
5
Виробник
2
4
Серія машини
1
1
1
1
1

Професійна пральна машина – це оптимальний вибір для обладнання пральні невеликого готелю, лікарні, ресторану або кафе. Такими агрегатами також часто забезпечуються пральні із самообслуговуванням і міні-пральні, адже професійні пристрої мають максимально зрозуміле управління як для клієнтів, так і для співробітників закладу. Купити професійну пральну машину варто кожному власнику підприємства, робота якого тісно пов’язана з необхідністю швидкого та якісного прання великих обсягів білизни, рушників, спецодягу.

Купити професійну пральну машину в Україні

Компанія «НОВА КОЛОР» є офіційним партнером світового виробника професійного обладнання для пралень UNIMAC (США). Машини пральні професійні даного бренду відрізняються високим ступенем надійності і великим розмаїттям продукції. Апарати спеціально розроблені для підприємств, щодня обробляють велику кількість брудної білизни, і мають термін служби до 10 років.

Одне з найважливіших умов ведення успішного бізнесу – дотримання балансу між доходами і витратами. Професійні пральні машини здатні економити велику кількість коштів, витрачених на електрику і водопостачання завдяки великій кількості налаштовуваних режимів роботи і високій швидкості прання. Вони незамінні для готелів з високими потребами в чистій і свіжій білизні щодня, адже можуть безперервно працювати від 8 до 20 годин на добу.

Головні переваги професійної техніки від UNIMAC:

 • Максимальне завантаження від 7 до 10 кг;
 • Швидкість віджиму 1200 об / хв;
 • Міцний бак з нержавіючої сталі;
 • Легке управління;
 • Економна подача води і миючих засобів.

Ми пропонуємо апарати для прання з різними параметрами і за найбільш вигідною для вас ціною. Вартість цієї високоякісної продукції залежить від комплектації, додаткових можливостей і характеристик.

Чим відрізняються пральні машини професійні від побутових

Більшість починаючих підприємців намагаються заощаджувати і купують в свої заклади пральні машини, призначені для будинку. Безумовно, професійне обладнання дорожче, але використання техніки, непристосованої до роботи в промислових масштабах, може бути пов’язано з деякими труднощами.

По-перше, – побутові апарати розраховані всього на кілька разів прання в тиждень. В умовах підвищених навантажень більш дешевий варіант прослужить максимум 1 рік, в той час як машина пральна професійна може справно служити протягом 10 і більше років, лише періодично потребуючи заміни незначних компонентів, які можуть вийти з ладу від поганої води.

По-друге, – страждає швидкість обробки білизни. Цикл прання з професійним обладнанням займе від 40 до 70 хвилин (при особливо сильних забрудненнях кров’ю або жиром 90 хвилин), в той час як побутовий прилад буде прати одну партію не менше 2 годин. Така велика різниця пов’язана з кількістю нагрівальних елементів, яких в призначеної для інтенсивної експлуатації техніки знаходиться декілька. А висока швидкість процесу, в свою чергу економить витрачену електроенергію, воду і знижує витрату миючих засобів.

Не варто також забувати, що побутові пралки, які використовуються не за призначенням  не підлягають гарантійному обслуговуванню.

Таким чином можна виділити основні переваги професійних машин:

 • Підвищена надійність;
 • Ефективна швидкість прання;
 • Економія коштів;
 • Функціональність.

Пральна машина професійна не тільки краще справляється з високими темпами роботи, але і зрозуміла будь-якому користувачеві. Для управління технікою немає необхідності в тривалому навчанні персоналу, адже процедура прання інтуїтивна.

Всього існує кілька типів панелей управління апаратів:

 1. механічна,
 2. напівавтоматична,
 3. автоматична;

саме останній варіант пропонує бренд UNIMAC.

Будь-яка професійна машина пральна, в незалежності від типу управління має кілька запрограмованих виробником режимів роботи, а деякі варіанти з просунутими чіпами можуть запам’ятовувати до 200 різноманітних програм, що дозволяє проводити індивідуальну чистку будь-якого текстильного виробу відповідно до вимог по температурі.

Практично всі апарати також обладнуються спеціальними амортизуючими пристроями, які запобігають розхитуванню і вібрації при роботі. Тому машинки можна назвати абсолютно безпечними і зручними.

Вартість професійних пральних машин

Ціна продукції розраховується в залежності від багатьох параметрів, таких як:

 • Місткість барабана. Вимірюється в кілограмах і визначає кількість білизни, яке можна випрати за один сеанс;
 • Кількість початкових програм і режимів, в яких може працювати машинка;
 • G-фактор. Параметр, який відповідає за якість і швидкість сушіння білизни. Машини з високим показником коштують дорожче, але проводять сушку максимально швидко і якісно;
 • Швидкість обертання барабана.

Головною ж відмінністю професійних машинок, яка впливає на підвищення вартості є посилена структура техніки. Каркас, бак та інші механізми мають відчутні габарити, в порівнянні з побутовими екземплярами, так як апарати повинні витримувати високі навантаження і не ламатися якомога довше.

Щоб правильно вибрати відповідний пристрій, необхідно розрахувати необхідну кількість прань в день і безліч інших параметрів. Наші фахівці з радістю допоможуть вам підібрати ідеальний варіант, відповідний індивідуальним запитам. Заповніть просту форму на сайті, і ми забезпечимо вам якісну технічну підтримку, відповімо на всі ваші запитання.

Компанія «НОВА КОЛОР» пропонує найбільш вигідні ціни своїм клієнтам і надає всі сертифікати відповідності машинок стандартам якості. Це вигідне вкладення, яке швидко окупиться надійністю і продуктивністю праці. Професійні пральні машини UNIMAC, представлені в нашому каталозі не доставляють клопоту і легко обслуговуються без додаткових витрат. Продукцію можна забрати з нашого складу в Києві або оформити доставку в будь-яку точку України.

Зацікавлені?

Здійснюємо індивідуальний підбір обладнання, виходячи з вимог кожного покупця. Надаємо рекомендації по експлуатації та обслуговуванню пральних, сушильних і прасувальних машин.