Прасувальне обладнання для пралень та хімчисток • Нова Колор
Підтримати ЗСУ Спецрахунок від НБУ

Прасувальне обладнання для пралень та хімчисток

Виробник
51
Тиск пари, бар
1
2
1
2
1
4
12
2
1
7
2
Тиск повітря, бар
7
12
2
Витрата пари, кг/год
3
1
1
1
4
3
2
1
1
2
1
1
7
2
2
1
Витрата води л/хв
5

Фінішна обробка є останнім заключним етапом в технологічній лінії обробки білизни. Процедуру прасування одягу не можна недооцінювати, адже саме після проведення даної роботи, одяг набуває презентабельність. Адже ідеально випрасувані серветки, костюми, сорочки свідчать про певний стиль ресторану або закладу.

Професійне прасувальне обладнання для пралень дозволяє домогтися бажаного результату у вигляді ідеально рівного одягу. Виділяють 3 види білизни:

Пряма. Сюди включаються наволочки, покривала, штори і подібні, тонкі вироби з тканини. Цей різновид білизни прасується на каландрі або прасувальних катках.
Фасонна. Дана група одягу включає в себе майки, наволочки з гудзиками, штани, сорочки, спецодяг, труси, костюми. Для прасування такого одягу використовують прасувальний прес або стіл.
Махрова. Міцний спеціалізований одяг. Вона не вимагає прасування. Для даного виду білизни необхідно всього 2 етапи обробки, як прання та сушіння.

Найпопулярніше промислове прасувальне обладнання для пралень, це:

Преси. У нашому онлайн-магазині представлений широкий вибір прасувальних пресів від компанії Sidi лінійки LV. Їх можна встановити на підприємстві, в громадській установі або застосовувати в домашніх умовах. Устаткування відрізняється компактними габаритами, зручністю в експлуатації і транспортуванні. Ці агрегати виступають ідеальним доповненням до праски, парогенератору або системи відпарювання.

Преси відрізняються зручним управлінням. Для їх обслуговування вистачить лише одного працівника. Агрегати Sidi виготовляються з міцного термостійкого матеріалу. Корпус пристроїв виробляться з нержавіючої сталі. Вони відрізняються тривалим експлуатаційним терміном і легкістю в монтажі. Такі апарати комплектуються регулятором швидкості і температури прасування.

Агрегати мають мікропроцесорне керування, за рахунок якого здійснюється просте налаштування температури і швидкості прасування. Такі девайси відрізняються хорошою провідністю тепла, великим контактом прасувального вала з білизною.

У них присутня система безпеки оператора, для захисту пальців від опіків або защімлення. За рахунок компактної конструкції, преси можуть встановлюватися в будь-яке місце. Ціна обладнання такого типу залежить від його потужності, максимального завантаження, розміру і наявності додаткових функцій.

Столи. У нашому магазині є ряд якісних прасувальних столів. Вони представлені торговою маркою Sidi лінійки Venus. Всі столи спроектовані з компактними габаритами і мінімальною вібрацією при роботі. Також вони відрізняються мінімальним рівнем шуму. Їх поверхні виготовляються з міцної нержавіючої сталі.

Пароманекени. У нас представлені дані пристрої від торгової марки Sidi. Весь асортимент пароманекенов дозволяє ідеально висушити одяг і зробити її гладкою. Пароманекени можна використовувати для прасування курточок, пальто, сорочок, піджаків. Для хімчистки, готелю, лікарні або фармацевтичної фабрики, ці пристрої будуть незамінні у використанні. Таке промислове прасувальне обладнання користується сьогодні великим попитом у власників великого готельного бізнесу.

Купити прасувальне обладнання вищеперелічених видів, буде оптимальним варіантом. Який би апарат ви не зважилися встановити на своєму підприємстві, можете на 100% бути впевненими в тому, що свою роботу він виконає бездоганно.

Зацікавлені?

Здійснюємо індивідуальний підбір обладнання, виходячи з вимог кожного покупця. Надаємо рекомендації по експлуатації та обслуговуванню пральних, сушильних і прасувальних машин.