Пароманекени • Нова Колор
Підтримати ЗСУ Спецрахунок від НБУ

Пароманекени

Виробник
19
Тиск пари, бар
1
1
4
2
1
2
2
Тиск повітря, бар
4
2
Витрата пари, кг/год
1
4
2
1
1
2
1
2
1

Поступово проходить епоха стомлюючої і нудної роботи на дому, а також поліпшуються умови роботи персоналу лікарень, готелів і інших громадських установ. Прасування сорочок, блузок, піджаків від костюмів не зажадає докладати масу зусиль.

Пароманекен для сорочок – парова машина для прасування білизни, це новий універсальний апарат, за допомогою якого всі перераховані вище турботи стають відпочинком. Інновація подібної техніки полягає в економії часу користувача, а також якісного прасування виробів з тканин різного типу.

Чому паровий манекен такий популярний

Серед закладів готельного типу, а також лікарень, де постійно потрібен потік свіжого випраного і випрасуваного одягу, таке пристосування буде незамінним. За допомогою пароманекену, з легкістю обробляються піджаки. Працює даний агрегат за принципом: через вироби з тканини, які висять на манекені, проходить потік теплого повітря, пар. Для різних видів тканин передбачається комплектація пароманекену спеціальними зажимами.

Де купити пароманекен за вигідною ціною

У нашому інтернет-магазині представлені пароманекени від торгової марки Sidi. Це якісні апарати, за допомогою яких легко розгладити навіть пальто за короткий проміжок часу. Дані агрегати відрізняються наступними характеристиками:

  • Управління технікою здійснюється кнопками або комп’ютером, в якому зручно задається необхідна програма для прасування.
  • Після запуску потрібного режиму, в агрегаті подається пар і починається відлік часу для обробки.
  • Через лічені секунди виріб стає готовим до упаковки.

Манекен для прасування сорочок від торгової марки Sidi, по праву вважається універсальним пристосуванням. Він здатний моделювати одяг, що дозволяє куртці, плащю, пальто або піджаку бути ідеально рівними. Таке обладнання буде незамінним помічником для хімчисток, прасувального цеху, готелю, будь-якого іншого закладу громадського плану. З огляду на те, що пристрої виготовляються перевіреним в Україні виробником, така покупка стає актуальною.

Пароманекен для верхнього одягу ТМ Sidi оснащується корпусом стандартної форми. У комплектації пристрою присутній спеціальний чохол і спідниця, спеціальні затискачі, а також розтяжки для рукавів. При індивідуальному замовленні така техніка комплектується додатковими формами корпусу, які виготовляються під замовлення.

Дивіться також:

Зацікавлені?

Здійснюємо індивідуальний підбір обладнання, виходячи з вимог кожного покупця. Надаємо рекомендації по експлуатації та обслуговуванню пральних, сушильних і прасувальних машин.