Прасувальні преси для пралень • Нова Колор
Підтримати ЗСУ Спецрахунок від НБУ

Прасувальні преси для пралень

Виробник
21
Тиск пари, бар
11
5
Тиск повітря, бар
12
Витрата пари, кг/год
1
3
1
7
2
Витрата води л/хв
5

Серед широкого асортименту сучасного прасувального обладнання, великою популярністю користується парової прес прасувальний. Це універсальний пристрій (прес) для прасування великої партії одягу. У застосуванням приладу не вибагливе, для його обслуговування вистачить однієї людини. Простими словами, прес для одягу – це великий праска з величезною робочою поверхнею. Апарат має високий рівень продуктивності.
Чи варто купити прасувальні преси громадським установам
Для готелів, хімчисток, швейних ательє, пральних закладів не знайти більш універсального у використанні агрегату, який би справлявся з обробкою великої партії одягу різного плану: брюки, сорочки, постільної білизни. Серед основних функцій даного обладнання виділяють:

прасування паром одягу з бавовни;
суху прасування синтетичних матеріалів;
прасування з тканиною, в тому числі виробів з трикотажу і шерсті;
приклеювання термічних аплікацій.

Де купити прасувальний прес в Україні
Можна в нашому інтернет-магазині. У нас представлено декілька моделей даного обладнання, які виготовляються торговою маркою Sidi. Вони відрізняються габаритами, конструктивними особливостями, потужністю, швидкістю роботи. Такий прасувальний прес (праска) для пральні стане справжньою знахідкою. З його допомогою один оператор готелю або швейного ательє зможе обробити великий потік випраного одягу.

Ви можете купити парові прасувальні преси зв’язавшись з нашими менеджерами і забрати самостійно з нашого складу в Києві або ми доставимо його вам в будь-яку точку України за мінімальну ціну.
Про виробника
Sidi Mondial – це італійська компанія, яка займається виробництвом високотехнологічного обладнання для пралень. Заснована фірма була в 60-і роки, першою продукцією ТМ стали преси для пралень. Завдяки відмінній якості свого продукту, Sidi зміцнилися в лідируючих позиціях на світовому ринку промислового обладнання.

Промисловий прасувальний прес Sidi ідеально підійде для установки на невеликому підприємстві. Продукція даної торгової марки постійно вдосконалюється, з’являються інноваційні технології, які успішно впроваджуються в створенні нових агрегатів. Устаткування для сушіння і прасування білизни різного типу від Sidi, задовольнить вимоги навіть самих вибагливих клієнтів.

Італійські прасувальні преси для готелів отримали масу позитивних відгуків у Європі та США, тепер продукція італійського бренду представлена ​​широким асортиментом в нашому інтернет-магазині. Устаткування для прасування одягу, яке відрізняється максимальною зручністю у використанні, довгим експлуатаційним терміном і високими стандартами якості – ось характерний почерк виробництва ТМ Sidi.

Це вигідне рішення для установки в готелі, щоб задовольнити постояльців в ідеальному випрасуваній білизні. В умовах сучасного ринку готельного бізнесу, завдяки професійному обладнанню для прасування одягу, можна забезпечити своїх відвідувачів високоякісним сервісом.
Від чого залежить вартість
Ціна на прасувальний прес формується в залежності від перерахованих вище його технічних характеристик. В тому числі, при виборі такого пристрою потрібно звернути увагу на наявність в ньому датчика подачі пари і контролера перетворення. У деяких моделях може встановлюватися адаптивна система, що враховує тип оброблюваної матерії. Для безпечної роботи оператора, краще купувати промисловий прасувальний прес зі спеціальним захистом для пальців.
Особливості роботи
Професійний прасувальний прес складається з плоскої верхньої і нижньої поверхні. На першу частину кладуть річ, яку потрібно пропрасувати, за допомогою другої половини закривається виріб і обробляється струменем пари. Такі агрегати здатні нагрівати воду до показника в 140-160 градусів.

Кожен прасувальний прес для постільної білизни вміє розгладжувати тканину, очищати її від пилу і незначного забруднення. З його допомогою поліпшується структура текстилю, він робиться більш приємним на дотик. Необхідно всього лише 10 хвилин для повноцінного нагріву прасувального промислового преса з потужністю до 3 тис. Вт.

Прес для прасування постільної білизни з меншими експлуатаційними характеристиками (потужність до 2-2,6 тис. Вт) підійде для домашнього використання. З ними легко відпарити нижню білизну, постільні приналежності, рушники, верхній одяг і багато іншого.

Дивіться також:

прасувальні катки;
каландри;
сушильні машини;

Зацікавлені?

Здійснюємо індивідуальний підбір обладнання, виходячи з вимог кожного покупця. Надаємо рекомендації по експлуатації та обслуговуванню пральних, сушильних і прасувальних машин.