Паровий манекен Sidi Major Plus
Підтримати ЗСУ Спецрахунок від НБУ

Паровий манекен Sidi Majour Plus

Оборудование соответствует стандартам ISO 9001:2015, EnergyStar, CE, TUV
Сертификаты по запросу

Найбільш інноваційна модель спеціалізованого манекена для сорочок називається MAJOR PLUS, розроблена завдяки досвіду і знанням, отриманим в цій області за останні 10 років. Манекен для прасування сорочок MAJOR, вже відомий і цінують за свою відмінну роботу, був ще більше вдосконалений для забезпечення бездоганного прасування в усі більш стислі терміни.

Категорії: ,

Описание Паровий манекен Sidi Majour Plus

Новий MAJOR PLUS проводиться в базовій комплектації з пресом для плечей і пресом для корпусу, що дозволяє скоротити цикл і споживання на більш, ніж 25%. З цими пристроями час сушки скорочується приблизно на 42 секунди, гарантуючи значне підвищення годинної продуктивності.

Завдяки спеціальномупокритію з тефлону виключається залишення слідів від притиску, навіть на темних тканинах. Корпус має повну аспірацію для простого і швидкого розміщення сорочки. Передні, бічні і заднє пневматичні пристрої забезпечують ідеальний натяг тканини і швів. Завдяки округленої формі затискачів для манжетів і нового устрою преса для корпусу, прасування рукавів виконується чудово. Довжина рукавів регулюється за допомогою джойстика.

Експлуатація манекена для сорочок MAJOR PLUS є дуже простий і не вимагає залучення спеціалізованого персоналу. Команди запускаютсяодной послідовної педаллю; передня лопатка закривається автоматично і цикл запускається при закритті другого затиску для рукавів. Після закінчення циклу прасування машина звільняє сорочку і автоматично готується до наступного циклу. Система управління PLC, проста і зручна, останнього поколеніяобеспечівает індивідуальним регулюванням циклами прасування, з 10 занесеними в памть програмами.

  • Витрата повітря: 17 л / цикл
  • Вентилятор: 2,2 кВт
  • Вакуум двигуна: 0,55 кВт
  • Розміри: 1250х1200 мм
  • Розміри упаковки: 1700 x 1100 х 2000 мм
  • Обсяг: 3,4 м3

Характеристики Паровий манекен Sidi Majour Plus

Живлення

400В/50Гц

Підведення пар

1/2

Підведення повітря

1/2

Витрата пари, кг/год

30-35

Тиск пари, бар

5-7

Нетто вага, кг

320

Брутто вага, кг

380

Виробник

Sidi

*Колір та зовнішній вигляд товару може змінюватися виробником без попередження
Зацікавлені?

Здійснюємо індивідуальний підбір обладнання, виходячи з вимог кожного покупця. Надаємо рекомендації по експлуатації та обслуговуванню пральних, сушильних і прасувальних машин.