Професійна пральна машина на 10 кг Unimac PF3J
Підтримати ЗСУ Спецрахунок від НБУ

Професійна пральна машина на 10 кг Unimac PF3J

Оборудование соответствует стандартам ISO 9001:2015, EnergyStar, CE, TUV
Сертификаты по запросу

Професійна пральна машина UniMac Alliance PF3J 1200 оборотов – оптимальне рішення для невеликих пралень і хімчисток.

  • Міцний корпус з оцинкованої сталі.
  • Великий барабан об’ємом 98 літрів і бак машини з нержавіючої сталі
  • Збільшений люк діаметром 40 сантиметрів спрощує і прискорює завантаження і вивантаження машини
  • Довговічна система приводу.
  • Ущільнення і підшипниковий вузол промислового класу
  • Група компаній Alliance Laundry Systems (Альянс Лондрі Сістемс)
Категорії: , ,

Описание Професійна пральна машина на 10 кг Unimac PF3J

Пральна машина PF3J виготовлена ​​найбільшою американською компанією і відрізняється високою якістю збірки, зручним управлінням, оптимальною вартістю як для професійного обладнання. Вона застосовується для пралень, готелів, хімчисток, ресторанів та інших обслуговуючих закладів, працює і на гарячій, і на холодній воді (є підігрів за рахунок вбудованих нагрівальних елементів). Можлива установка замість побутової пральної машини, так як машина працює не тільки від 380В, як все професійне пральне обладнання, а й від мережі 220В.

Головні переваги пральної машини PF3J

Модель PF3J відноситься до категорії пральних машин з великим завантаженням – 10 кг, тому у неї висока продуктивність, незрівнянна з обладнанням для побутового використання. Робоче завантаження при обсязі барабана 100 л становить 10 кг білизни, а максимальна – 13 кг. Додатковий плюс – люк з великим отвором, який вільно відкривається на 180 градусів, тому завантаження-вивантаження білизни дуже просте.

Така пральна машина на 10 кг оснащена потужними нагрівальними елементами по 5 кВт, тому повний цикл прання займає приблизно 30-45 хвилин. В результаті прання 100 кг білизни виконується не більше, ніж за 7-8 годин роботи.

Для зручності користування машиною передбачено 7 програм, які виводяться на ЖК-екран: 6 стандартних режимів + 1 інтелектуальна опція визначення ступеня забруднення білизни, яка істотно полегшує підготовку речей і прискорює процес прання. Також передбачений режим остаточного віджиму.

Така пральна машина із завантаженням 10 кг виготовлена ​​зі зносостійких матеріалів: внутрішній і зовнішній барабан з нержавіючої сталі, а корпус пофарбований міцною емаллю і захищений від корозії.

Ми активно працюємо з торговою маркою Unimac, тому пропонуємо клієнтам сучасні моделі професійного обладнання для прання «made in USA», в тому числі машини PF3J (PF3Jlbsp403nw22, PF3Jlbsp403nn22, PF3JLBSP403UW01, PF3JLBSP403NW22).

Характеристики Професійна пральна машина на 10 кг Unimac PF3J

Завантаження макс, кг

10

Завантаження номінальна, кг

9.5

G-фактор

440

Швидкість віджиму, об/хв

1200

Напруга мережі,

220~240, 380~415

Об'єм барабана, л

97

Нетто вага, кг

120

Виробник

Unimac

Країна виробник

США

Серія машини

PF

*Колір та зовнішній вигляд товару може змінюватися виробником без попередження
Зацікавлені?

Здійснюємо індивідуальний підбір обладнання, виходячи з вимог кожного покупця. Надаємо рекомендації по експлуатації та обслуговуванню пральних, сушильних і прасувальних машин.