Професійні сушильні машини для пралень • Нова Колор
Підтримати ЗСУ Спецрахунок від НБУ

Професійні сушильні машини для пралень

Завантаження макс, кг
1
3
Об'єм барабана, л
1
3
Виробник
1
3
Серія машини
2
1
Кількість барабанів
3

Професійні сушильні машини – це оптимальний вибір для пралень, готелів, лікарень та інших підприємств з великим оборотом білизни. Головна перевага професійного обладнання – висока ефективність, яка стала можливою завдяки повній автоматизації процесу. Достатьньо завантажити партію випраного текстилю в барабан, і вже через 20-30 хвилин воно буде висушене до необхідного стану.

Професійна сушильна машина для білизни підходить для просушування більшості типів натурального і штучного текстилю, економить час і місце в пральні.

Купити професійну сушильну машину

«НОВА КОЛОР» пропонує широкий асортимент сушильних барабанних агрегатів компанії UNIMAC. Будучи офіційним представником бренду в Україні, ми забезпечуємо своїм клієнтам найбільш оптимальну ціну, сертифікати якості та гарантійне обслуговування.

Головні переваги техніки для пралень UNIMAC:

  • Надійність. Корпус і внутрішній барабан пристроїв виробляються з нержавіючої сталі із захисним покриттям. Апарати стійкі при навантаженнях і мають тривалий термін експлуатації;
  • Продуктивність. Сучасні технології продувки гарячим повітрям дозволять швидко і якісно висушувати великі обсяги білизни. Місткість барабана професійних машин становить від 6 до 10 кг.
  • Зручність використання. Пристрої мають зрозумілий і доступний інтерфейс, декількома режимами роботи, які легко змінюються, а також великими отворами дверцят сушильного відсіку;
  • Функціональність. Устаткування може мати додатковий функціонал, такий як захист білизни від пересушування і усунення ворсу, пилу.

Сушильна машина професійна впишеться навіть в невелику пральню завдяки зручним габаритам. З цим апаратом більше немає необхідності виділяти окремий простір для природної сушки білизни, що дуже важливо для підприємств малого та середнього бізнесу.

Сушильні машини професійні: критерії вибору

Щоб правильно купити хорошу апаратуру, необхідно звертати увагу не тільки на основні характеристики, такі як об`єм барабана і швидкість обертів, а й на додаткові можливості агрегату.

Професійна сушильна машина має один принцип роботи в незалежності від виробника і комплектації: волога білизна завантажується в барабан, який розкручується і наповнюється теплим повітрям через насос. Але ефективність сушіння також залежить від деяких додаткових нюансів, таких як:

  • Напрямок та інтенсивність обертання барабана;
  • Змяття текстилю в процесі сушіння;
  • Цикл роботи;
  • Форма барабана і його конструкція;
  • Кількість і тип нагрівальних елементів;
  • Спосіб відведення конденсату.

Від цих параметрів багато в чому залежить ціна продукції і її зручність. Вибирати необхідно в залежності від приміщення, в яке буде встановлена ​​машина і обсягів обробки. Деякі моделі можуть мати додаткові датчики для визначення залишкової вологості, які допоможуть пристосувати апарат під будь-який тип тканини.

Фахівці компанії «НОВА КОЛОР» завжди готові допомогти з вибором підходящої під індивідуальні потреби техніки і надати швидку технічну підтримку. Ми реалізуємо тільки якісні товари за цінами від виробника. Доставка можлива по всій Україні або ви можете забрати техніку самостійно зі складу в Києві.

Зацікавлені?

Здійснюємо індивідуальний підбір обладнання, виходячи з вимог кожного покупця. Надаємо рекомендації по експлуатації та обслуговуванню пральних, сушильних і прасувальних машин.