Промислові сушильні машини для пралень • Нова Колор
Підтримати ЗСУ Спецрахунок від НБУ

Промислові сушильні машини для пралень

Завантаження макс, кг
1
2
1
1
1
2
1
1
1
1
1
1
1
Діаметр барабана, мм
4
2
1
2
2
2
1
1
Об'єм барабана, л
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
Виробник
15
Серія машини
6
7
2
Кількість барабанів
12
2

Промислові сушильні машини – це незамінні агрегати для пральні будь-якого готелю, лікарні,підприємства. Вони якісно, ​​а головне – швидко здійснюють сушку будь-яких типів білизни та одягу в величезних масштабах.

Сушильна машина промислова має простий принцип роботи і легко управляється. Випрана білизна завантажується в спеціальний барабан, схожий за конструкцією на барабан пральної машини, який потім розкручується і продувається гарячим повітрям з усіх боків. Один сеанс сушки займає приблизно 20-30 хвилин, що дозволяє робити мінімум по 2 завантаження білизни в годину.

Промислова сушильна машина: яку купити

Компанія «НОВА КОЛОР» є сертифікованим постачальником сушильного обладнання UNIMAC в Україні. Промислові агрегати для пралень даного виробника відрізняються надійністю, простотою експлуатації і монтажу. Машина сушильна промислова заощадить виробництву масу коштів і вільного простору, так як пристрої досить компактні і мають різні типи нагріву (газовий, електричний, паровий).

Сушильні машини промислові розрізняються по серії:

  • Серія UU – універсальні моделі, які підійдуть для використання на будь-якому підприємстві. Широкий вибір модельного ряду пропонує діапазон максимального завантаження мокрої білизни від 11 до 71 кг. Габаритні розміри виробів складають від 162,5 × 71 × 100 см до 251 × 132 × 207 см, тому не важко підібрати найбільш прийнятний варіант під різні розміри приміщення і потреби. Надійний корпус виконаний з оцинкованої сталі, а наявність фільтра для видалення пилу і ворсинок зробить висушену білизну і повітря в центрифузі максимально чистим.
  • Серія UUT – апарати, призначені в першу чергу для пралень невеликих розмірів. Компактне обладнання має 2 камери з завантаженням від 13 до 20 кг на барабан. Це оптимальний варіант для підприємств, яким необхідно обробляти велику кількість прання в умовах невеликого приміщення. Зручні люки з великим діаметром дозволять швидко завантажувати і вивантажувати висушену білизну.

Більшість моделей також оснащено великою кількістю режимів роботи. Підібравши необхідну температуру і час сушки можна уникнути перегріву і пересушування текстилю, наприклад, після аквапрання.

Промислова сушильна машина для білизни економить не тільки місце, а й час на подальше прасування. Центрифуга апаратів сконструйована для максимальної зручності і не зминає білизну.

Барабани для сушки здатні безперервно працювати протягом декількох годин і проводити обробку білизни до 1000 кг за зміну.

Сучасні промислові машинки для сушки білизни розрізняються на такі види:

  • Вентильовані. Оснащені витяжним шлангом, який виводить гаряче повітря, пар у вікно або грати. Відмінною рисою цього варіанту можна назвати знижену енергоємність;
  • Конденсаційні. У цих агрегатах повітря постійно циркулює, а конденсат відводиться в каналізаційну систему. Конденсаційна машина не вимагає підключення до систем вентиляції, що може стати важливою перевагою в деяких випадках;
  • З тепловим насосом. Дуже схожі за конструкцією з вентиляційним типом. Головною особливістю системи є зниження витрат на електроенергію до 50%.

Сушильні апарати з промисловими обсягами бака легко експлуатуються без спеціальних знань. У будь-яких апаратах за замовчуванням запрограмовано кілька режимів роботи, а в деяких випадках їх можна доповнити своїми програмами.

У нашому каталозі ви знайдете велику кількість різних рішень для пралень. Ми також гарантуємо привабливу ціну від виробника і хорошу підтримку. Купити сушильну машину можна легко і просто заповнивши форму на сайті. Доставка можлива самовивозом зі складу в Києві або в будь-яке місто України: Миколаїв, Харків…

Зацікавлені?

Здійснюємо індивідуальний підбір обладнання, виходячи з вимог кожного покупця. Надаємо рекомендації по експлуатації та обслуговуванню пральних, сушильних і прасувальних машин.