ІННОВАЦІЇ UNIMAC® В ПРАЛЬНІЙ ІНДУСТРІЇ • Нова Колор
Підтримати ЗСУ Спецрахунок від НБУ

ІННОВАЦІЇ UNIMAC® В ПРАЛЬНІЙ ІНДУСТРІЇ

У наші дні багато готелів і ресторанів вважають за краще звертатися за послугами до професійних пралень. Але в деяких випадках нові спеціалізовані розробки і технології демонструють всі переваги установки і експлуатації власного прального обладнання, про що згадується в статті «Rinse and repeat», опублікованій в журналі Foodservice Consultant.

Аутсорсинг пральних послуг привабливий тим, що дозволяє за розумну ціну вирішити відповідну задачу. Проте в цьому випадку ви обмежуєте себе вимогами, які постачальник пральних послуг пред’являє до якості виробів, що підлягають пранню, а також якістю використовуваного ним технологічного процесу.

ІННОВАЦІЇ UNIMAC® В ПРАЛЬНІЙ ІНДУСТРІЇ 1

Останні розробки в сфері технологій прання дозволили створити економічні і прості у використанні рішення, які роблять організацію власної пральні розумним вибором. Сучасні прально-віджимні машини ефективно витрачають воду, енергію і хімічні засоби з урахуванням особливостей оброблюваних виробів, забезпечуючи отримання оптимальних результатів за мінімальний час. Простота використання також є пріоритетом для виробників прального обладнання в інноваційному процесі. Нерідко машини експлуатуються не маючи персоналу відповідної кваліфікації, які не мають достатнього досвіду роботи з ними або необхідних знань про тканини і матеріали. Недалеко те майбутнє, коли власники бізнесу будуть використовувати дані системи обладнання для аналізу роботи їх пральної служби з метою підвищення її ефективності.

ІННОВАЦІЇ UNIMAC® В ПРАЛЬНІЙ ІНДУСТРІЇ 3

«Наші пральні машини з інверторним двигуном оснащені потужною і надійною системою управління, яка дозволяє користувачам встановлювати програми з урахуванням індивідуальних вимог. Їх інтуїтивно зрозумілий інтерфейс включає візуальні підказки для вибору необхідних параметрів прання », – каже Крістоф Сістернас, віце-президент з маркетингу компанії Alliance Laundry Systems. «Перевагами цих машин є простота у використанні, низький рівень шуму в процесі роботи, великий отвір для зручного завантаження білизни, ефективна витрата води і енергії, а також гнучкість управління. Ознакою успіху для нас є ситуації, коли генеральний директор не помічає пральну службу в рамках щоденної діяльності своїх компаній – настільки вона ефективно і безперебійно працює », – стверджує Сістернас.

Серед нових розробок, які дозволяють підвищити енергоефективність підприємства, роблячи його власну пральну службу більш економічним рішенням в порівнянні з аутсорсингом пральних послуг, слід зазначити можливість додавання необхідних компонентів для забезпечення повторного використання води, що витрачається на останньому етапі полоскання, під час попереднього прання при наступному завантаженні машини або використання сушильних машин для теплопостачання готелю за допомогою їх оснащення спеціальними системами теплообміну.

ІННОВАЦІЇ UNIMAC® В ПРАЛЬНІЙ ІНДУСТРІЇ 5

В майбутньому, у міру вдосконалення обладнання і випуску нових машин, здатних забезпечити максимально ефективне управління пральні, нас чекає подальша модернізація комп’ютеризованих систем управління і більш інтенсивна робота з даними. У виробників і розробників буде не менш широке поле для інновацій, але вже зараз промислове обладнання для власних пралень може докорінно змінити продуктивність багатьох підприємств громадського харчування.

«Ми працюємо виключно в пральній індустрії, а тому наша мета полягає в тому, щоб надати нашим клієнтам краще спеціалізоване обладнання для досягнення ними високого рівня продуктивності і максимальної ефективності», – каже Сістернас.

Оригінал статті на сайті виробника