ПРОМИСЛОВІ ПРАЛЬНІ У СФЕРІ ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я • Нова Колор
Підтримати ЗСУ Спецрахунок від НБУ

ПРОМИСЛОВІ ПРАЛЬНІ У СФЕРІ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я

Будьте впевнені, ваша білизна, як і ваші пацієнти і співробітники, – під надійним захистом. Важко уявити іншу сферу, де чистота і гігієна є більш важливими, ніж в секторі охорони здоров’я. Лікарі, пацієнти, медсестри – всі вони знаходяться в тісному контакті з постільною білизною. Належна гігієна і абсолютна чистота постільної білизни дійсно робить позитивний вплив на здоров’я людей. Саме тому компанія UniMac® надає комплексні рішення і послуги, а також забезпечує підтримку з боку експертів в області прального обладнання.

ЕКСПЕРТИ В ГАЛУЗІ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я

Ми нічого не залишаємо на волю випадку, тому що ваші пацієнти заслуговують найкращого. У центрах сестринського догляду, фельдшерських пунктах і лікарнях чистота і гігієна є не просто необхідністю – вони мають життєво важливе значення. Компанія UniMac® нічого не залишає на волю випадку, коли мова заходить про здоров’я ваших пацієнтів і співробітників.

МИ СЕРЙОЗНО СТАВИМОСЯ ДО ТУРБОТИ ПРО ЗДОРОВ`Я ВАШИХ ПАЦІЄНТІВ

У сфері охорони здоров’я час – цінний ресурс. Ваші пацієнти і співробітники мають термінові і життєво важливі потреби, які найчастіше включають в себе негайну доступність ідеально чистої постільної білизни. Рішення і устаткування компанії UniMac® для лікарень, центрів сестринського догляду та інших закладів охорони здоров’я розробляються з прицілом на найвищу якість прання і найсуворіші стандарти в області гігієни. Комплексне тестування в лабораторії, оснащеної найсучаснішим обладнанням, забезпечує надійну і тривалу роботу нашого обладнання. Наше обладнання допомагає вам у досягненні досконалої чистоти і гігієни для оптимального комфорту і безпеки. Крім того, наше обладнання забезпечує виконання найсуворіших стандартів гігієни та відповідність вимогам RABC¹.

¹ «Аналіз ризиків і контроль біологічних забруднень» (Risk Analysis and Biocontamination Control, RABC) – еквівалент стандарту «Аналіз ризиків і критичних контрольних точок» (Hazard Analysis Critical Control Point, HACCP) для харчової промисловості.

ПОСЛУГИ ТА ЇХ ВИРІШЕННЯ ПРЕМІУМ-КЛАСУ ДЛЯ ПРАЛЕНЬ В УСТАНОВАХ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я

Належна турбота про здоров’я пацієнтів вимагає повної концентрації уваги. Будучи світовим експертом в області прального обладнання для центрів сестринського догляду та лікарень, ми надаємо комплексні рішення «під ключ». Наші комплексні рішення включають розробку проекту пральні та всебічну підтримку, навчання персоналу в області гігієни і передової практики прального обслуговування. Введення об’єкта в експлуатацію здійснюється нашими фахівцями. В результаті ви отримуєте готове рішення. Ми дотримуємося більш суворих стандартів в порівнянні з застосовними нормативами. З нашими рішеннями в сфері прального обладнання для закладів охорони здоров’я ви можете не турбуватися про чистоту білизни і приділити основну увагу турботі про здоров’я пацієнтів.

Надійне, високопродуктивне обладнання

Здоров’я ваших пацієнтів залежить від вашої професійної майстерності, точності і досконалості. Пральне обслуговування не є винятком з цього правила. Саме тому ми пропонуємо широку лінійку довговічного, високопродуктивного прального обладнання для лікарень, фельдшерських центрів та інших медичних установ. Пральні, сушильні, прасувальні машини і допоміжне обладнання компанії UniMac®, призначені для складних умов експлуатації, виготовляються з надміцних високоякісних матеріалів. Крім того, вони включають запатентовані інноваційні технології – такі як ексклюзивна система управління UniLinc® з унікальною панеллю TotalVue® – призначені не тільки для забезпечення неперевершеної якості прання, але і для мінімізації витрат і оптимізації продуктивності вашої пральні. Таким чином, ви можете бути впевнені в тому, що ви надаєте вашим пацієнтам належний рівень комфорту.

Оригінал статті на сайті виробника