Сушильне обладнання • Нова Колор
Підтримати ЗСУ Спецрахунок від НБУ

Сушильне обладнання

Завантаження макс, кг
1
1
2
1
3
2
1
2
1
1
2
1
1
1
1
1
1
1
Діаметр барабана, мм
4
2
1
2
2
2
1
1
Об'єм барабана, л
1
1
1
1
1
1
1
3
1
1
1
1
1
1
1
1
1
Виробник
1
23
Серія машини
4
1
2
6
7
2
1
Час сушіння, хв
1
1
1
Кількість барабанів
15
2

Сьогодні промислове сушильне устаткування на ринку тематичної техніки представлено в двох варіаціях: шафами і машинами для сушки. Ці сушильні пристрої мають принципово різну конструкцію, однак покупці їх часто плутають між собою. Щоб чітко розуміти різницю між цією технікою, варто достовірно розібратися в її технічних характеристиках.

Промислове сушильне устаткування для пралень

Де купити

У нашому інтернет-магазині представлений широкий асортимент професійного обладнання для сушіння білизни, одягу від торгової марки Unimac за самими оптимальними цінами. Сушильні апарати відрізняються широким діапазоном завантаження білизни, від 4 до 77 кілограм. Також промислові шафи та машини для сушіння одягу Unimac відрізняються низьким енергоспоживанням і зручністю в експлуатації.
У пристроях передбачені фільтри, за допомогою яких виловлюються ворсинки з тканини. Це сприяє повному очищенню повітря, що знаходиться всередині обладнання і збільшується його експлуатаційний термін.

Актуальність покупки шафи для висушування

Вирішивши встановити в пральні професійне сушильне обладнання, багато власників бізнесу поспішають придбати промислові пральні машини. Але питання покупки техніки для масштабної сушки білизни часто залишається відкритим. Сушильні шафи мають ряд наступних переваг:

  • У ньому відсутній барабан. Одяг в такому пристрої розміщено на спеціальних полицях і вішалках.
  • Тепле повітря. За рахунок поступового нагрівання забезпечується рівномірна сушка білизни, без застосування механічного впливу. За рахунок теплого повітря, яке створюють нагрівальні елементи, і подає вентилятор, волога перетворюється на пару і виводиться через витяжку з камери.
  • Компактний розмір і місткість. Не дивлячись на невелику конструкцію, в комоді для обробки одягу може поміститися значний обсяг білизни.
  • Швидкість роботи. Пристрій сушить одяг досить швидко, це досягається за рахунок випарювання вологи і її вентилюванню.
  • Універсальність. Головною родзинкою професійної шафи є можливість сушіння не тільки білизни, але і цілого ряду іншого одягу, включаючи спецодяг, комбінезони, костюми, взуття та головні убори.

Промислове сушильне обладнання для пралень може бути представлено і сушильної машиною. Цей агрегат є логічним продовженням пристроїв з автоматичним віджимом білизни, центрифуги. Але тепер зі зменшеною швидкістю обертання барабана і спеціальної лопатою, відбувається повний розподіл речей. Мінімізується змяття одягу і гарантується його швидка сушка.
У промисловому масштабі, використання таких апаратів для відводу вологи дозволяє за короткий проміжок часу підготувати до видачі велику партію одягу. Це актуально для лікарень, хімчисток, фармацевтичних підприємств.
Сушильні машини також мають ряд відмінних характеристик, серед яких:

  • Зручність у монтажі. Такі машини виготовляються у вигляді шафи або барабана. Не дивлячись на різний час сушіння і можливість закладки делікатної білизни, обидві конструкції таких апаратів для відводу вологи зручні в установці.
  • Швидкість роботи. У барабані білизна висихає набагато швидше. Ніж в комоді. Обертання барабана може бути поперечним і одностороннім.
  • Можливість розгладження після прання. По закінченню прання барабан обертається в різні боки, одночасно з цим все всередині апарату продувається струменем холодного повітря. По закінченню цієї процедури кількість складок на випраному одязі зводиться до мінімуму. Щоб довести розгладження до ідеального стану, доведеться купувати прасувальний каток.
Зацікавлені?

Здійснюємо індивідуальний підбір обладнання, виходячи з вимог кожного покупця. Надаємо рекомендації по експлуатації та обслуговуванню пральних, сушильних і прасувальних машин.