Сушильні машини для пралень • Нова Колор
Підтримати ЗСУ Спецрахунок від НБУ

Сушильні машини для пралень

Завантаження макс, кг
1
1
3
2
1
1
1
2
1
1
1
1
1
1
1
Діаметр барабана, мм
4
2
1
2
2
2
1
1
Об'єм барабана, л
1
1
1
1
1
1
1
3
1
1
1
1
1
1
1
1
1
Виробник
1
18
Серія машини
2
6
7
2
1
Кількість барабанів
15
2

Сушильні машини для пральні та хімчистки

Cушильна машина для білизни для пралень та хімчисток відноситься до категорії незамінного обладнання для багатьох організацій. Справа в тому, що вдома ви можете розвісити випрану білизну на літньому майданчику, але співробітник готелю дозволити собі такого не може, а особливо в холодну пору року.

Особливості сушильних барабанів для пралень

У промислових сушильних барабанів (апаратів) для білизни є опція не тільки висушування речей, але і розгладження складок. У великому потоці роботи це особливо важливо і економічно. Тому професійні сушильні машини для білизни використовують в готелях, дитячих садах, лікарнях. У порівнянні зі звичайним побутовим обладнанням у нас більше ціна, але набагато вище продуктивність за рахунок більшого завантаження, а також є можливість нагріву від пара, що допомагає економити електрику.

Класифікація професійних машин для сушіння білизни

Промислова сушильна машина для білизни буває декількох видів. За типом установки є можливість розмістити професійну сушилку поверх пральної машини або прикріпити до стіни.

Компанія Нова Колор займається постачанням і продажем професійного прального обладнання, в тому числі і сушильних машин (барабанів), більше 17 років по всіх території України. У нас є власний склад в Києві, де постійно оновлюється асортимент в каталозі обладнання, а також авторизований сервісний центр з досвідченими фахівцями. Також ви можете розглянути сушильну шафу для одягу та взуття.

Ми гарантуємо гідну якість і пропонуємо купити сушильні машини для білизни за оптимальними цінами. Наші клієнти рекомендують нас іншим, а самі користуються обладнанням протягом десятиліть, адже воно довго не зношується.

Замовивши професійні машини для сушіння білизни ви отримуйте відмінну якість і стабільну роботу за прийнятною ціною!
Зв’яжіться з нашими менеджерами і вони допоможуть підібрати сушильну машину за вашими параметрам.

Дивіться також:

Зацікавлені?

Здійснюємо індивідуальний підбір обладнання, виходячи з вимог кожного покупця. Надаємо рекомендації по експлуатації та обслуговуванню пральних, сушильних і прасувальних машин.