Бар'єрні пральні машини для лікарень • Нова Колор Бар'єрні пральні машини
Підтримати ЗСУ Спецрахунок від НБУ

Бар'єрні пральні машини

Бар’єрні пральні машини підходять для пралень, де є потреба розділити потоки брудної і чистої білизни, щоб запобігти поширенню інфекційних мікроорганізмів.

Такі пральні машини відрізняються способом їх монтажу і використання. Машина вбудовується в глуху стіну між двома приміщеннями. Завдяки такому методу, брудна білизна завантажується в машину із приміщення для брудної білизни, а вивантажується випрана білизна – в окремому приміщенні для чистої білизни.

Пральні машини бар’єрного типу використовуються в галузях, де є необхідність суворого дотримання гігієни (пральні в лікарнях, на фармацевтичних підприємствах, атомних електростанціях, підприємствах харчової промисловості). В Україні таке обладнання використовується в основному в медичних установах і на фармацевтичних заводах.

Відео огляд

Завантаження макс, кг
1
1
1
1
1
2
1
1
1
1
Діаметр барабана, мм
3
2
2
1
1
1
G-фактор
7
2
2
Об'єм барабана, л
1
1
1
1
1
2
1
1
1
1
Швидкість віджиму, об/хв
1
1
1
2
3
1
2
Виробник
11
Серія машини
5
3
3
Тип конструкції
10
Швидкість прання, об/хв
2
Кількість барабанів
2

Сьогодні бар’єрні (також їх називають гігієнічні або санітарні) пральні машини для лікарень застосовуються майже в  пральні кожного підприємства. Це унікальне обладнання, яке подбає про те, щоб брудна і чиста білизна не перетиналися в умовах одного приміщення. З встановленою бар’єрною пральною машиною, вашій пральні не буде загрожувати поширення мікроорганізмів, включаючи і шкідливих для здоров’я бактерій.

Чому пральні машини бар’єрного типу користуються попитом

Серед основних переваг такого обладнання виділяють легкість в їх установці. Подібний апарат можна монтувати навіть в глухі стіни, які знаходяться між двома різними будівлями. Завантаження брудної партії білизни в такому випадку доступне з одного приміщення, вивантаження відбувається на території іншого приміщення.
Такі агрегати користуються високим попитом в галузях, що вимагають ідеальне дотримання правил гігієни. Найпоширенішими замовниками таких агрегатів для прання промислового типу, є:

  • лікарні;
  • пральні;
  • підприємства сфери фармацевтики;
  • масштабне виробництво;
  • підприємства зі сфери харчової промисловості.

Кожній бар’єрній пральній машині характерно володіти рядом переваг, виділяють основні фактори, це:

Компактність габаритів. Установка подібного обладнання може відбуватися на рівну підлогу.

Низький рівень шуму. Вібрація в пральному обладнанні з бар’єром мінімальна, така ж чутність роботи.

Віджим до 1000 оборотів в хвилину. Більшість моделей бар’єрних промислових пральних апаратів можуть похвалитися такими показниками. В такому обладнанні відразу після прання можна пропрасувати білизну. Для цього передбачено великий і місткий каландр для прасування і сушки білизни.

Електроніка. Після монтажу мікропроцесора, бар’єрні машини для прання мають більше 20-ти режимів роботи. Задати необхідний формат можна за допомогою бортового комп’ютера.

Міцність і надійність конструкції. Корпус подібного обладнання, а також вбудований в нього барабан, виготовляються з нержавіючої сталі. Використання такого матеріалу дозволяє гарантувати дбайливе прання і продовжити експлуатаційний термін агрегату.

Характеристики бар’єрних пральних машин:

характеристики від до
Завантаження, кг 18 180
G-фактор 335 370
Споживана потужність, кВт 18 96
Обороти віджиму, об / хв 695 800
Обсяг барабана, л 180 1800
Ширина, мм 900 2585
Глибина, мм 1145 1905
Висота, мм 1455 2165
Діаметр барабана, мм 750 1300

Де можна купити пральні машини бар’єрного типу

У нашому каталозі представлено безліч промислових пральних апаратів, в тому числі і бар’єрного типу. Все обладнання відрізняється якісною збіркою і представлено провідною торговою маркою Unimac. Придбати промислову пральну техніку за доступними цінами і з відмінною якістю, ви можете зв’язавшись з нашими менеджерами по телефону або заповнивши швидку форму зв’язку.

Як не помилитися з вибором пральної машини із захисним корпусом

Перед покупкою такої техніки, необхідно подивитися на її габарити і максимальне завантаження барабана. Потрібно враховувати вимоги до кількості випраної білизни пральні, фармацевтичного цеху або лікарні. Як правило, промислові бар’єрні машинки мають середнє завантаження барабана в 100 кг.

Пральне обладнання від торгової марки Unimac відрізняється різноманітністю. У каталозі представлені бар’єрні пральні машинки з завантаженням барана від 18 до 180 кілограм. Це варто враховувати при виборі подібних агрегатів.

Якщо є можливість встановити на підприємстві промислове обладнання для прання в помірній кількості, краще зупинитися на машинках із завантаженням барабана до 50 кг. На окрему увагу заслуговує наявність бортового комп’ютера в подібному обладнанні. З ним можна швидко виставити потрібний формат прання, навіть на цілий день. Що стосується варіантів з механікою, то для них знадобитися постійний контроль оператора.

Дивіться також:

Зацікавлені?

Здійснюємо індивідуальний підбір обладнання, виходячи з вимог кожного покупця. Надаємо рекомендації по експлуатації та обслуговуванню пральних, сушильних і прасувальних машин.