(БЕЗКОШТОВНО)

Обладнання для хімчистки

Компанія «НОВА КОЛОР» пропонує широкий асортимент якісного професійного італійського обладнання для хімчистки одягу за оптимальними цінами від кращих світових виробників: TeknoZen (Італія), Renzacci (Італія). Завдяки безпосередній співпраці з виробниками, «НОВА КОЛОР» поставляє на український ринок професійне європейське (італійське) обладнання для хімчистки одягу за конкурентноздатною ціною, надаючи гарантію якості і фірмовий сервіс.

Види машин хімчистки:

  • машини хімічної чистки;
  • машини міні хімчистки;

Складська програма дозволяє здійснювати доставку навіть самого затребуваних пральних машин для хімчисток оперативно в будь-яку точку України. Крім того, ми постійно підвищуємо рівень кваліфікації і розширюємо асортимент товарів, щоб наші клієнти могли отримати можливість купити все для хімчистки в одному місці і отримати якісний фірмовий сервіс. Якщо ви не можете визначитися, яка машина для хімчистки на перхлоретілене потрібна в вашому конкретному випадку, наші фахівці допоможуть вам з вибором.

Вартість обладнання для хімчистки одягу залежить від різновидів, специфічних характеристик, вимог до установки і експлуатації. При необхідності, ми зробимо монтаж обладнання та навчання персоналу.

Дивіться також:

Зацікавлені?

Здійснюємо індивідуальний підбір обладнання, виходячи з вимог кожного покупця. Надаємо рекомендації по експлуатації та обслуговуванню пральних, сушильних і прасувальних машин.