Промислові пральні машини для пралень
Підтримати ЗСУ Спецрахунок від НБУ

Промислові пральні машини

Завантаження макс, кг
1
2
1
1
3
4
1
1
1
2
1
1
1
2
3
1
2
1
1
1
1
Діаметр барабана, мм
3
1
4
1
6
1
2
8
1
2
1
1
1
Функція аквачистки
7
25
G-фактор
4
4
1
1
3
4
4
3
8
Об'єм барабана, л
1
1
2
2
2
1
2
1
1
2
1
1
2
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
Швидкість віджиму, об/хв
3
2
2
1
1
1
1
1
1
1
2
1
1
2
1
2
1
2
2
2
2
Виробник
32
Серія машини
8
5
6
13
Тип конструкції
19
6

Пральні машини для пралень

Сьогодні на ринку сучасної техніки, представлений широкий асортимент пристроїв, призначених для пралень. Яскравим представником цієї сфери бізнесу – є промислова пральна машина. З її допомогою можна не тільки випрати велику партію білизни, але і провести його полоскання і віджим. Дані агрегати діляться на кілька різновидів, залежно від своїх технічних характеристик, марки виробника і наявності додаткових функцій.

Переваги промислових пральних машин Unimac

За допомогою такої техніки можна провести повноцінне прання великої партії білизни, включаючи вироби з:

 • бавовни;
 • льону;
 • пуху;
 • синтетики;
 • змішаних типів тканини.

Навіть килими або пуховики з легкістю відпираються з допомогою професійного обладнання для пралень. Виділяють 3 основні види даних пристроїв, це: апарати з віджимом і сушкою, з неповним віджимом і без нього:

Професійні пральні машини з сушкою і повним віджимом прибирають до 50% вологості білизни. У технологічному процесі виключається участь центрифуги. Таким чином, відбувається суттєва економія простору в пральні, адже агрегати даного виду відрізняються компактними розмірами. Пральні машини промислового зразка з повним віджимом мають високу ціну, однак вона підкріплена високими технічними характеристиками пристроїв, а також їх довгим експлуатаційним терміном.

Промислові агрегати для прання з неповним віджимом відрізняються габаритами середньої компактності. Після прання в таких агрегатах вологість білизни становить 90-11%. Такі пристрої працюю разом з центрифугою. Це оптимальний варіант покупки промислового обладнання такого типу. Адже співвідношення ціни і якості у такого обладнання для прання дуже приємне.

Що стосується промислових агрегатів для прання без віджиму, вони вважаються найпростішим типом. Обороти такого пристрою в процесі прання складають 30-50 кіл на хвилину. Агрегати відрізняються простою конструкцією і надійністю в експлуатації. З огляду на доступну ціну, популярність такого промислового обладнання безперервно зростає.

Як правильно вибрати і купити прально-сушильну машину

Якщо вас зацікавила професійна американська пральна машина з вбудованою сушкою, перед її покупкою рекомендується ознайомитися з основними правилами по вибору такого спеціалізованого обладнання. Звертати увагу варто на такі показники:

Розташування барабана. Виділяють вертикальні моделі і пральні машини горизонтальної закладки білизни. Подібне обладнання з вертикальним завантаженням має невеликий розмір. Вони в більшості випадків використовуються пральнями і промисловими праннями. Як правило, в таких пристроях присутній цикл повного віджиму.

Що стосується горизонтального завантаження білизни, подібні апарати для прання промислового типу вважаються практичним і економічно вигідним рішенням. Їх головною перевагою є барабан з великим об`ємом. Як правило, в машинах цього різновиду відсутня система віджиму. Винятком є ​​обладнання торгової марки Unimac, в якому промислові пральні машини горизонтального завантаження також оснащені системою віджиму. Швидкість обертання барабана в них становить 600-1200 оборотів на хвилину.

Форма керування. Вирішивши купити промислові пральні машини, варто звернути увагу на режим їх керування. Є моделі з автоматикою і встановленим в пристрої мікропроцесором. За допомогою контролера, вдається задати потрібний режим роботи агрегату. Подібні моделі пральних машин промислового типу відрізняються високою ціною.

Характеристики промислових пральних машин:

характеристики від до
Завантаження, кг 7 120
G-фактор 200 440
Споживана потужність, кВт 4,8 68
Електричний нагрів, кВт 5,3 68
Обороти віджиму, об/хв 396 1830
Об`єм барабана, л 65 1180
Ширина, мм 683 1885
Глибина, мм 740 2085
Висота, мм 1027 2085
Діаметр барабана, мм 530 1300

Характеристики за серіями:

Підресорені пральні машини

UY:

 • UY800-UY1200
 • UY350-UY600
 • UY180-UY280
 • UY65-UY135

Непідресорені пральні машини

UW:

 • UW105-UW200
 • UW45-UW85

UC:

UC20-UC100

Що стосується пральних машин з ручним режимом керування, їм характерна відсутність системи віджиму. До того ж, подібні апарати для прання не так зручні, як автоматичні.

Наявність підресореною підвіски. Є апарати з підресореною підвіскою. У них складна конструкція, яка сприяє зменшенню рівня вібрацій. Такі агрегати працюють з віджимом. Для них немає потреби в кріпленні до поверхні підлоги. Непідресорене обладнання для прання має кріпитися до фундаменту в обов’язковому порядку. Бувають агрегати з системою віджиму і без неї.

Форма нагріву. Це важливий фактор при виборі подібного обладнання. Даний фактор формує ціни на професійні пральні машини для пралень. Виділяють моделі на пару, газу та електричні промислові апарати для прання. Більш дешеві в експлуатації моделі на газу і пару, що стосується електричних пристроїв, вони, в силу своїх технічних характеристик, користуються сьогодні великим попитом.

Якщо вам потрібно купити промислову пральну машину в Україні, немає потреби в поїздках по десяткам магазинів, досить звернутися до наших менеджерів за консультацією.

Де можна купити пральну машину для пральні

У нашому інтернет-магазині представлені промислові американські пральні машини Unimac. Вони відрізняються універсальним дизайном і різним обсягом завантаження. Ви можете забрати пральну машину самі з нашого складу в Києві або ми доставимо її вам зручним для вас способом в будь-яку точку України за мінімальну ціну. Кожна пральна машина Unimac (Alliance Laundry Systems) не займає багато вільного простору. Устаткування відрізняється компактними габаритами, потужним двигуном, перевіреною автоматикою, високою стійкістю до зносу і економією витрати води.

Ціни на виробничі (тобто промислові) пральні машини для пралень формуються в залежності від перерахованих вище моментів. Технічні особливості такого обладнання виступають головним показником актуальності в його покупці. Що стосується фірми-виробника, то компанія Unimac займається виробництвом високоякісного обладнання для пралень. Це лідер даної сфери, продукцію якого за кілька років купили вже тисячі користувачів.

Таке обладнання відрізняється міцним матеріалом виготовлення. Для виробництва промислових пральних машин Unimac використовуються баки і корпусу з високоякісної нержавіючої сталі, яка відрізняється відмінними антикорозійними властивостями. Така конструкція дозволяє обладнанню прослужити довгий термін і порадувати своїх власників надійною роботою.

Дивіться також:

Зацікавлені?

Здійснюємо індивідуальний підбір обладнання, виходячи з вимог кожного покупця. Надаємо рекомендації по експлуатації та обслуговуванню пральних, сушильних і прасувальних машин.