OPTidry™ - СПРАВЖНЯ ЕФЕКТИВНІСТЬ ПРАЛЬНІ • Нова Колор
Підтримати ЗСУ Спецрахунок від НБУ

OPTidry™ – СПРАВЖНЯ ЕФЕКТИВНІСТЬ ПРАЛЬНІ

Високі витрати на комунальні послуги. Даремно витрачена праця робітників. Псування білизни. Це витрати при пересушуванні білизни в сушильних машинах. Ультрасучасна технологія запобігання висихання OPTidrytm зупиняє ваші сушарки в той момент, коли досягається ідеальний рівень залишкової вологості, що виключає витрати, пов’язані з надто тривалими циклами сушки білизни. Датчики, що працюють по всій довжині кожного актуатора барабана сушильної машини, підключаються до точної системі контролю, яка забезпечує неймовірно точні свідчення по всьому об’єму сушильного барабана, гарантуючи, що процес сушіння білизни зупиняється саме при бажаному рівні сухості. В результаті знижуються комунальні витрати, скорочуються трудовитрати і збільшується термін служби білизни.

ОСОБЛИВОСТІ І ПЕРЕВАГИ

 • УЛЬТРАСУЧАСНИЙ ДИЗАЙН КОМЕРЦІЙНОЇ СУШИЛКИ
  Революцій дизайн контролю вологості дозволяє системі вимірювати рівні вологості тисячі разів в секунду для надточних вимірювань.
 • ОБШИРНА СЕНСОРНА ЗОНА
  Наприклад, моделі сушок завантаженням 35 кг мають в 267 разів більшу сенсорну зону, ніж обладнання деяких конкурентів, а це значно підвищує точність роботи.
 • СУШАРКИ НЕ ВИМАГАЮТЬ ОБСЛУГОВУВАННЯ
  Цей ексклюзивний сенсор не вимагає особливого догляду, що забезпечує безперебійну і надійну роботу.
 • ЗНИЖЕННЯ ВПЛИВУ ЛЮДСЬКОГО ФАКТОРА
  Сушильна машина автоматично зупиняється при досягненні точного рівня бажаної вологості білизни, що робить непотрібним переривання процесу сушіння персоналом для визначення вологості вручну.
 • РОЗУМНИЙ АЛГОРИТМ РОБОТИ
  Ця зручна функція дозволяє використовувати високу температуру до тих пір, поки завантажена білизна не стане наполовину сухою, а потім покроково буде знижувати температуру до кінця циклу, поки не отримаєте обраний вами рівень вологості білизни.
 • НАЛАШТУВАННЯ РІВНЯ ВОЛОГОСТІ
  Рівні від 0 до 40 відсотків дозволяють вам визначати кожен цикл відповідно до ваших потреб.