Група компаній ALLIANCE LAUNDRY SYSTEMS • Нова Колор
Підтримати ЗСУ Спецрахунок від НБУ

Група компаній ALLIANCE LAUNDRY SYSTEMS

ALLIANCE LAUNDRY SYSTEMS

Alliance Laundry Systems – група компаній, яка є найвідомішим і авторитетним виробником професійного прального обладнання та провідним постачальником широкого спектру послуг для пралень різних типів у всьому світі. Почавши свою діяльність в 1908 році, Alliance Laundry Systems досягла значних успіхів і в області обслуговування клієнтів, і у виробництві прального обладнання.

Сьогодні продукція Alliance Laundry Systems широко представлена ​​в основних секторах пральної індустрії: промислові пральні, комерційні пральні самообслуговування, пральні кімнати в житлових багатоповерхових будинках, побутове обладнання. Пральне обладнання від виробників, що входять в групу Alliance Laundry Systems, відрізняється надійністю, високою продуктивністю, економічністю і різноманіттям рішень. Так, група компаній Alliance Laundry Systems випускає обладнання відомих у всьому світі брендів Unimac, SpeedQueen, PRIMUS і ін.

Розроблена групою компаній Alliance Laundry Systems програма Customer One двічі отримала премію Stevie Awards за досягнення в області обслуговування клієнтів, що є незаперечним показником якості сервісу, що надається.

Багаторічна співпраця з групою компаній Alliance Laundry Systems дозволила ТОВ «НОВА КОЛОР» успішно впроваджувати інноваційні технології в роботу пралень і хімчисток по всій Україні.