Бар'єрна пральна машина на 18 кг Unimac UH 180
Підтримати ЗСУ Спецрахунок від НБУ

Бар’єрна пральна машина Unimac UH180 на 18 кг

Оборудование соответствует стандартам ISO 9001:2015, EnergyStar, CE, TUV
Сертификаты по запросу

Відео огляд

Бар’єрна пральна машина Unimac UH 180 на 18 кг перевершує своїх конкурентів за багатьма параметрами. Одним з них є програмований процесор «PRO form», величезна кількість режимів якого допоможе в будь-якій ситуації з будь-якими видами забруднень. У цій промисловій пральній машині встановлений запатентований дозатор миючих засобів, для зменшення необґрунтованих витрат, а можливість підведення рідких миючих засобів дасть більше можливостей.

Віджим потужністю 370G зменшить час очікування і таким чином збільшує пропускну здатність вашого підприємства, а висока продуктивність і тиха робота посприяють вашому гарному настрою. Присутній великий завантажувальний люк з автоматичною фіксацією для легкого завантаження і вивантаження білизни. Так само не варто переживати про засмічення, адже дана модель має великий зливний клапан (Ø 76 мм).

Конструкція корпусу являє собою витвір мистецтва і поєднує в собі прекрасний дизайн і європейський рівень функціональності. Наявність USB-роз’єму на бічній панелі надає додаткові можливості (включаючи триколірну світлову і звукову сигналізацію), а конструкція забезпечує простоту обслуговування і ремонту. Передня, верхня і бічні панелі виконані з нержавіючої сталі, створюючи зовні суворий вигляд, але спрощуючи тим самим догляд за пральною машиною, а також надає додатковий захист від механічних пошкоджень. Це обумовлено самим матеріалом, так як високоякісна нержавіюча сталь значно міцніше пластику.

При уважному розгляді залишається тільки дивуватися, як Unimac в такому невеликому (1455x900x1145) апараті змогли вмістити таку кількість елементів, здатних спростити і оптимізувати процес прання. Виробник постарався передбачити всі можливі ситуації, які можуть виникнути в процесі експлуатації, і варто відзначити елегантність і простоту підібраних рішень.

Категорії: ,

Характеристики Бар’єрна пральна машина Unimac UH180 на 18 кг

Завантаження макс, кг

18

Об'єм барабана, л

180

G-фактор

370

Швидкість прання, об/хв

42

Швидкість віджиму, об/хв

939

Тип конструкції

бар'єрна

Виробник

Unimac

Країна виробник

США

Колір корпусу

срібний

Живлення

200-240В/3/50-60Гц, 380-480В/3/50-60Гц

Діаметр барабана, мм

750

Підведення води

3×3/4"

Підведення пар

1/2

Кількість барабанів

1

Тип управління

проформ

Електричне нагрівання, кВт

12-18

*Колір та зовнішній вигляд товару може змінюватися виробником без попередження
Зацікавлені?

Здійснюємо індивідуальний підбір обладнання, виходячи з вимог кожного покупця. Надаємо рекомендації по експлуатації та обслуговуванню пральних, сушильних і прасувальних машин.