Обладнання для міні-пралень • Нова Колор
Підтримати ЗСУ Спецрахунок від НБУ

Обладнання для міні-пралень

Завантаження макс, кг
1
1
8
Діаметр барабана, мм
1
G-фактор
5
Об'єм барабана, л
4
1
3
Швидкість віджиму, об/хв
5
Виробник
3
8
Серія машини
2
1
1
1
1
1
1
1
Швидкість прасування, м/хв
1
Завантаження, кг/г
1
Кількість барабанів
3
Тип
1

Устаткування для міні-пралень

Займаючись не один рік облаштуванням пралень і хімчисток, компанія «НОВА КОЛОР» завжди враховує індивідуальні потреби кожного клієнта. Як показує практика, багато клієнтів хочуть отримати компактне промислове обладнання для пралень, розуміючи, що навіть при невеликих обсягах прання звичайне побутове обладнання не може ефективно справлятися з поставленними завданнями.

Купувати громіздке промислове обладнання для невеликої пральні недоцільно. Кращим варіантом в такому випадку буде купити професійне обладнання для міні-пральні. Ціна такого обладнання, як правило, залежить від технічних характеристик.

Приклад проекту для міні-пральні продуктивністю 80-100 кг / зміна

Для пральні з даною продуктивністю оптимальним рішенням буде мати приміщення площею 35-40м2. У такому просторі можна організувати зону для брудної білизни, зони для пральних, сушильних машин і прасувального катка.

Необхідний комплект обладнання для міні-пральні:

Назва Кількість
Пральна машина PF3J / NF3JS 2
Сушильна машина FDE3 / FDE3S 2
Каток прасувальний I25-100 1
Візок для пральні 2

Також для економії простору відмінним варіантом буде обладнання приміщення двоповерховими прально-сушильними машинами NT3. Це дозволить мати додатковий вільний простір для персоналу і клієнтів.

Що необхідно для установки пральної машини в міні-пральні?

 1. Кабель 5х2,5 (мідь), дифавтомати С20 / 3 + шина «0» + «заземлення». Кабель довжиною 1,5 метра випустити на висоті 1,5 метра від підлоги, праворуч від машини. Поставляються в комплекті.
 2. Два шлага для води 2Х3 / 4 дюйма, один для холодної, один для гарячої або два для холодної.
 3. Кран з зовнішньою різьбою. Поставляються в комплекті.
 4. Каналізація 50 мм. (Внутрішній діаметр приймальної труби = 35 мм.)
 5. Каналізація піднята на висоту 60 см від підлоги, розміщена з правого боку від машини.
 6. Мережа фільтрів (Сітка повинна бути звернена назовню)
 7. Наповнювальні шланги
 8. Гумова прокладка
 9. З’єднання для холодної води
 10. З’єднання для гарячої води
 11. Водопровідний кран

Примітка: Для кращої продуктивності і зменшення вібрації або переміщень, пральну машину необхідно встановлювати на міцній, стійкій і рівній підлозі. Деякі підлоги, можливо, знадобиться зміцнити, це особливо стосується підлог на другому поверсі або над підвалом. Не рекомендується встановлювати пральну машину на ковроліні, кахлі або інших поверхнях із слабкою опорою.

В асортименті компанії «НОВА КОЛОР» міні-пральні кращих світових виробників. Кожна міні-пральня та прально-сушильна машина мають відповідні сертифікати якості. Таке обладнання для міні-пральні розраховане на тривалий термін експлуатації, забезпечує необхідну продуктивність, але при цьому не займає багато місця в приміщенні, що також важливо.

Якщо ви не можете визначитися, яке купити обладнання для міні-пральні, фахівці «НОВА КОЛОР» завжди допоможуть вам з вибором. Звертайтеся!

Зацікавлені?

Здійснюємо індивідуальний підбір обладнання, виходячи з вимог кожного покупця. Надаємо рекомендації по експлуатації та обслуговуванню пральних, сушильних і прасувальних машин.