Машини хімічної чистки • Нова Колор
Підтримати ЗСУ Спецрахунок від НБУ

Машини хімічної чистки

Завантаження макс, кг
2
6
7
2
4
4
2
4
2
1
2
3
1
1
Діаметр барабана, мм
3
5
2
10
5
8
10
5
3
1
1
Об'єм барабана, л
2
4
3
1
2
2
2
Швидкість віджиму, об/хв
1
1
1
21
3
3
6
Виробник
18
16
19
Тиск пари, бар
16
Тиск повітря, бар
16
Кількість баків, прим.
2
24
27
Об'єм баків, л.
3
3
2
3
2
2
1
2
2
2
4
1
2
2
1
1
1
1
1
1
1
2
2
1
2
1
1
1
1
1
1
1
1
Швидкість прання, об/хв
1
1
1
9
15
9

Пральні машини для хімчистки зовні схожі з професійними пральними агрегатами, але мають зовсім інший принцип роботи. Прання в такому апараті проводиться переважно без води або з невеликою її кількістю, тому процес обробки часто називають «сухим пранням». Після розміщення партії білизни в барабані, бак заповнюється спеціальним розчинником приблизно на 1/3 і починає розкручуватися, як у випадку з іншими видами прального обладнання. Як розчинник найчастіше використовується перхлоретілен.

Машина хімічної чистки – невід’ємна частина будь-якої великої хімчистки. Застосовуються такі агрегати для одягу з великими важко виведеними забрудненнями. На відміну від прання в професійній або промисловій пральній центрифузі з відбілювачем, процес хімічної чистки не пошкоджує текстуру текстилю, дбайливо зберігає початковий колір білизни.

Головні особливості машини для хімчистки

Пральні машини для хімчисток мають значні розміри робочого барабана і відмінно справляються з виведенням найбільш складних плям. Вони підходять для текстилю, до якого не може бути застосоване прання з використанням води. В такому апараті можна з легкістю очистити навіть взуття та шерстяні вироби, без ризику пошкодити і зіпсувати речі.

Найбільш вагомі переваги машини для хімчисток перед іншими апаратами для прання:

  • Підходить для більшості типів текстилю та одягу;
  • Не створює складки;
  • Зберігає зовнішній вигляд виробів.

Агрегат для хімічної чистки також відмінно прибирає запахи і мікрочастинки піску, пилу з одягу. Після професійного сухого прання одяг буде виглядати і відчуватися як новий, при цьому текстиль не змінить форму, не стягнеться і не потьмяніє.

Купити обладнання для хімчистки в Україні

Інтернет-магазин «НОВА КОЛОР» пропонує широкий вибір різних типів обладнання для хімічної обробки одягу і текстилю за найбільш приємною для вас ціною. У нас ви знайдете великий вибір Європейської продукції відомих у всьому світі виробників, таких як Renzacci і Tekno (Італія).

Машина для хімчистки здатна прослужити не один рік при дотриманні технології використання, так як ми реалізуємо тільки найбільш якісну продукцію. Пральна машина для хімчистки, куплена у нас, також підлягає гарантійному обслуговуванню. Придбання спеціалізованого обладнання дозволить збільшити продуктивність і ефективність пральні чи хімчистки.

Оформити замовлення дуже просто, заповнивши просту форму. Ми допоможемо вибрати варіант, відповідний індивідуальним запитам, і гарантуємо професійну технічну підтримку. Забрати техніку можна самовивозом (склад в Києві) або оформивши доставку в будь-який населений пункт України.

Зацікавлені?

Здійснюємо індивідуальний підбір обладнання, виходячи з вимог кожного покупця. Надаємо рекомендації по експлуатації та обслуговуванню пральних, сушильних і прасувальних машин.