Прасувальні машини • Нова Колор
Підтримати ЗСУ Спецрахунок від НБУ

Прасувальні машини

Виробник
15
Серія машини
10
5
Швидкість прасування, м/хв
2
4
4
5
Завантаження, кг/г
1
4
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
Тип
10
5

Промислові та професійні (автоматичні) прасувальні машини – обов’язковий атрибут будь-якої пральні або хімчистки. Розуміючи, що для наших клієнтів дуже важливо отримувати якісне обладнання за прийнятними цінами, ми робимо все можливе, щоб надати їм таку можливість.

«НОВА КОЛОР» є ексклюзивним представником італійської компанії Sidi і американської компанії Unimac – провідних світових виробників професійного прасувального обладнання. Завдяки безпосередній співпраці з виробником, ми пропонуємо якісні машини для прасування білизни для пралень і хімчисток, ціна яких прийнятна для будь-якого бюджету.

В асортименті компанії «НОВА КОЛОР» прасувальні верстати, прасувальні катки, сушильно-прасувальні катки (каландри) і т.д. Завдяки такому різноманіттю ви можете підібрати найоптимальніший варіант обладнання саме для вашої хімчистки та пральні. Якщо ви самостійно не можете вирішити, яку елетричну прасувальну машину купити в хімчистку, наші фахівці завжди допоможуть вам з вибором.

Як вибрати прасувальну машину для пральні?

Перш за все, потрібно враховувати специфіку діяльності, а також бажану продуктивність і вартість для прасування машини.

Крім того, якщо ви хочете купити прасувальну машину, яка гарантовано окупитися, потрібно звернути увагу на показники економічності витратних ресурсів. Наші фахівці при підборі оптимального варіанту для прасування машини враховують всі фактори, аж до особливостей комунікаційної системи кожного окремого приміщення.

Звичайно ж, ми завжди враховуємо побажання клієнта, але якщо ви вирішили купити каландр прасувальний, коли є інший, більш оптимальний варіант, наші фахівці завжди повідомлять про це. Ми можемо порадити вам, наприклад, купити прасувальний каток, але ніколи не будемо нав’язувати свою думку.

Зацікавлені?

Здійснюємо індивідуальний підбір обладнання, виходячи з вимог кожного покупця. Надаємо рекомендації по експлуатації та обслуговуванню пральних, сушильних і прасувальних машин.