Сушильно-прасувальні каландри • Нова Колор
Підтримати ЗСУ Спецрахунок від НБУ

Сушильно-прасувальні каландри

Виробник
10
Серія машини
10
Швидкість прасування, м/хв
2
4
4
Завантаження, кг/г
1
4
1
1
1
1
1
Тип
10

Сушильно-прасувальні каландри

Сьогодні багато пральних підприємств встановлюють спеціальні агрегати для сушіння і прасування білизни в великих масштабах. В основному, це прасувальні катки, проте в останні роки популярністю обзавівся прасувальний каландр – пристрій, здатний прасувати білизну, висушуючи його з залишком вологи в 50-70%.

Причини популярності

Каландр прасувальний здатний підготувати білизну до прасування після прання при оборотах центрифуги в 700-1200 обертань, як у звичайній пральній машинці. У процесі прасування прямої білизни повністю виключається потреба у використанні сушильної машини. Таке обладнання відрізняється високою якістю прасування, якщо порівняти їх з класичними катками.

классические катки каландры
завантаження кг/год 30-80 60-195
швидкість прасування м/хв 2-4 3-15
ширина робочої поверхні 1000-2000 1600-3200

Якщо вам потрібно купити прасувальний каландр, зверніть увагу, що дані пристрої діляться на різновиди за конструкцією:

Зворотні. Принцип роботи такого агрегату полягає в поверненні та складанні білизни з того боку, де вона подається. Такі пристрої не займають багато простору, так як відрізняються компактними габаритами. Найчастіше, їх монтують у стіни.

Прохідні. У них білизна проходить через валки, до оператора вона потрапляє зі зворотного боку агрегату. За рахунок швидкого завантаження білизни і ретельного її сортування в рази зростає продуктивність техніки. Щоб працювати з подібним агрегатом потрібно не менше 3-х осіб.

Де купити сушильно прасувальний каландр і як не помилитися його вибором

Наша компанія представляє широкий вибір товарів і комплектуючих, актуальних для пралень і хімчисток. На нашому сайті представлені моделі сушильно-прасувальних каландрів від торгової марки Unimac. Щоб не помилитися з вибором такого дорогого устаткування як автоматична прасувальна машина, рекомендується дотримуватися певних правил.

Перш за все, важливо оцінити технічні характеристики каландрів для прасування білизни, звертаючи увагу на деталі:

  • Чи доступне регулювання частоти обертання валу, а також проведення контролю температури нагріву.
  • Формат нагріву: електрика, на газу або на пару.
  • Наявність корисних можливостей: режиму реверсної прасування, захисної системи рук для операторів, функції контролю часу роботи.
  • Робочу довжину прасувальної поверхні.

Якщо вам цікаво, як формується ціна на прасувальний каландр, то вона залежить від перерахованих вище технічних характеристик такого агрегату. Фірма виробник також грає роль при формуванні ціни на такі пристрої, проте цей показник абсолютно не критичний.

Дивіться також:

Зацікавлені?

Здійснюємо індивідуальний підбір обладнання, виходячи з вимог кожного покупця. Надаємо рекомендації по експлуатації та обслуговуванню пральних, сушильних і прасувальних машин.