Підтримати ЗСУ Спецрахунок від НБУ

(БЕЗКОШТОВНО)

Машина хімчистки TEKNO DIAMOND S TECH 4500

Обладнання відповідає стандартам ISO 9001: 2015, EnergyStar, CE, TUV
Сертифікати по запиту

Категорії: ,

ХАРАКТЕРИСТИКИ І ПЕРЕВАГИ:

 • Барабан з новою системою «FLOWTECH» для швидкого вилучення розчинника для сверхсбереженія енергії і скорочення часу циклу
 • Завантажувальний люк великого діаметра для зручного завантаження / розвантаження
 • Інноваційна посилена сушильна система з делікатним тепловим впливом «DRYCARE» з ексклюзивною системою рециркуляції повітря з динамічним потоком
 • Дистиллятор нової конструкції з нержавіючої сталі з оригінальною системою нагріву для регенерації розчинника і зменшеним споживанням енергії
 • Повністю закрита система з високоефективним тепловим насосом
 • Інноваційна система фільтрів другого покоління з подвійним сходящимся круговим обертанням і новими екологічними фільтруючими дисками MINIMICRON® системи NO FLEX SYSTEM
 • Три автоматично самоочищаються резервуара для розчинника
 • Пастка для шламу і повітряний фільтр зі спеціальними оглядовими вікнами для контролю
 • Можливість підключення системи видалення залишкових парів розчинника з барабана після чистки Multisorb®
 • Максимально використана нержавіюча сталь: барабан, дистилятор, відновник, пастка, фільтри, сепаратор

Опис Машина хімчистки TEKNO DIAMOND S TECH 4500

Опис машини хімчистки TEKNO DIAMOND S TECH

Всі переваги інноваційної технології, втілені в новому продукті визнаного лідера у виробництві і розробці обладнання для хімчистки, італійської компанії TEKNOZEN, серії машин нового покоління TEKNO DIAMOND TECH, які виключно ефективні у використанні, легкі в управлінні і обслуговуванні, а також відрізняються надійністю, легкістю обслуговування і чудовою якістю роботи.

Проект TEKNO DIAMOND TECH, завдяки інноваційному дизайну повітряних потоків з низькою турбулентністю і високою ефективністю теплообміну, досягає видатних результатів по скороченню часу робочого циклу.

Новий модельний ряд TEKNO DIAMOND TECH відрізняється тим, що використовує програматор TEKNOTOUCH, фантастичний комп’ютер із зображенням:

 • LCD сенсорний дисплей
 • незрівнянна зручність використання
 • забезпечує максимальну операційну гнучкість

Ніколи ще так багато технічних нововведень не було включено в новий проект по створенню машин хімчистки. Ще раз дослідний центр TEKNOZEN фактично заново створив машину хімчистки, яка по праву може вважатися взірцем для наслідування.

Зручність для користувача, економія і скорочення займаного простору є результатом технології, інновацій та продуманого дизайну, що відрізняє всю продукцію TEKNOZEN, дозволяє оператору зручно і комфортно управляти машиною в реальному часі з максимальною надійністю і простотою. Комп’ютер, як і вся машина, відрізняється винятковою довговічністю і міцністю.

TEKNOZEN випускає серію машин для хімчистки DIAMOND S TECH з двома баками, для економії місця в приміщенні, так як вони більш компактні і можуть розміщуватися на мінімальній площі.

Характеристики Машина хімчистки TEKNO DIAMOND S TECH 4500

Виробник

Tekno

Країна виробник

Італія

Завантаження макс, кг

19

Розчинник

перхлоретилен

Споживана потужність, кВт

13.2

Напруга мережі, В

380~415

Кількість баків, шт.

2

Ємність баку, л.

130/80

Глибина барабана, мм

565

Діаметр барабана, мм

900

Швидкість прання, об/хв

40

Швидкість віджиму, об/хв

500

Ширина, мм

1790

Глибина, мм

1450

Висота, мм

1980

Нетто вага, кг

1650

Зацікавлені?

Здійснюємо індивідуальний підбір обладнання, виходячи з вимог кожного покупця. Надаємо рекомендації по експлуатації та обслуговуванню пральних, сушильних і прасувальних машин.