9 ПОРАД ЕФЕКТИВНОЇ ПРАЛЬНІ: ЩО ПОТРІБНО ЗНАТИ? • Нова Колор
Підтримати ЗСУ Спецрахунок від НБУ

9 ПОРАД ЕФЕКТИВНОЇ ПРАЛЬНІ: ЩО ПОТРІБНО ЗНАТИ?

У світі прального бізнесу, особливо в пральнях, які обслуговують підприємства і медичні установи, вимоги завжди вище ніж у побутового сегмента. Потреба в збільшенні щоденної продуктивності зростає з акцентом на максимальні запобіжні заходи. Обмеження можливостей ще більше ускладнюють ситуацію, коли обладнання вимагає обслуговування.

Важливо розуміти що поточний стан не є випадковістю, і показало нам, до чого ми, ймовірно, повинні бути готові в майбутньому. Розміри обладнання, функції та технології, які раніше, можливо, не були розглянуті, тепер можуть стати необхідними для вашої роботи в світі після COVID-19.

Якщо ви ще не замислювалися про поліпшення пральні, створіть журнал всіх поточних больових точок. Ваші ідеї, задокументовані зараз, будуть дуже корисні, коли ви почнете планувати переобладнання вашої пральні в майбутньому. Нижче наведено кілька варіантів, які можуть допомогти вам скласти список ваших потреб.

  1. 9 ПОРАД ЕФЕКТИВНОЇ ПРАЛЬНІ: ЩО ПОТРІБНО ЗНАТИ? 1Висока G-Force. Якщо через підвищені вимоги до пропускної здатності на сушінні виникають вузькі місця, вам можуть знадобитися прально-віджимні машина з високою G-силою (350 + G-Force). Високе значення G-Force значно скорочує час сушіння за рахунок видалення значно більшої кількості води ще в пральній машині в порівнянні з низьким значенням G-Force, рівним 85-200. Це також найефективніший спосіб видалення вологи після прання.
  2. Зондування вологи. Зондування вологості – ще одна особливість, яку варто враховувати. У зв’язку з рекомендаціями ЦКЗ прати білизну в максимально гарячій воді і повністю її висушувати, технологія визначення вологості усуває потребу перевірки працівниками білизни на вологість, економлячи їх час і сили. Технологія визначення вологості сушить білизну до запрограмованого вмісту вологи і зупиняє тумблер. Ця функція також усуває дороге пересушування речей, що призводить до марної витрати ресурсів на комунальні послуги і швидкого погіршення якості постільної білизни (весь ворс, від білизни потрапляє в спеціальний висувний ящик).
  3. 9 ПОРАД ЕФЕКТИВНОЇ ПРАЛЬНІ: ЩО ПОТРІБНО ЗНАТИ? 3Управління пральні. Системи управління пральні Unilinc, можливо, є однією з найбільш важливих нових технологій в умовах сучасної кризи. Пропонуючи віддалений доступ до великої кількості даних, включаючи використані цикли документування (забезпечення контролю процесу), максимальну температуру, досягнуту в кожному циклі (рекомендації ЦКЗ складають 60-70 градусів для знищення бактерій) і багато іншого. Вони контролюють процес прання, коли менеджера немає на місці, пропонуючи в режимі реального часу переглядати те, що відбувається. Системи управління пранням – це страховий поліс, що забезпечує контроль якості роботи пральні.
  4. 9 ПОРАД ЕФЕКТИВНОЇ ПРАЛЬНІ: ЩО ПОТРІБНО ЗНАТИ? 5Візки та інше допоміжне обладнання. Чи потрібно вам більше візків для прання або модернізований дизайн, який легше дезінфікувати? Чи є у ваших нинішніх візків маркування або чітке маркування щодо того, які з них призначені для брудної білизни, а які використовуються тільки для чистої білизни? Чи можеть ваші складні майданчики і столи бути легко продезінфіковані? Чи достатньо у вас пляшечок з розпилювачем і ганчірок, щоб витирати ділянки так часто, як це необхідно під час цієї кризи? Чи достатньо у вас сумок під рукою і чи в потрібних вони місцях для упаковки брудної білизни?
  5. 9 ПОРАД ЕФЕКТИВНОЇ ПРАЛЬНІ: ЩО ПОТРІБНО ЗНАТИ? 7Сервіс. Можливо, ви розглядаєте можливості обслуговування і підтримки вашого дистриб’ютора устаткування. Оскільки багато об’єктів були закриті під час кризи, робота з дистриб’ютором, у якого є усунення неполадок з відео спостереженням, може бути необхідною умовою для прийняття майбутніх рішень про покупку. Крім того, однаково важливі загальні години обслуговування і наявність запчастин. Криза, можливо, виявила недоліки вашого поточного дистриб’ютора в цих областях, або вони могли зміцнити свої позиції на вашому підприємстві, зробивши все можливе. Ви також можете визначити необхідність мати в наявності більшу кількість запасних частин для виконання легких робіт по обслуговуванню всередині компанії.>
  6. 9 ПОРАД ЕФЕКТИВНОЇ ПРАЛЬНІ: ЩО ПОТРІБНО ЗНАТИ? 9Великий обсяг. Виявлена ​​необхідність в більшій пропускній здатності у вашій роботі? У той час як більша продуктивність машини може бути метою, менеджери повинні також враховувати, в яких обсягах за раз брудна білизна надходить в пральню. Часто використання декількох машин меншого завантаження може бути найбільш доцільним, оскільки не вся білизна приходить відразу – очікування повного завантаження машини великого об`єму може марнувати дорогоцінний час. Використовуйте цей час, щоб помітити, в яких обсягах білизна обробляється за раз у вашій пральні.
  7. 9 ПОРАД ЕФЕКТИВНОЇ ПРАЛЬНІ: ЩО ПОТРІБНО ЗНАТИ? 11Фінішне обладнання. Чи є прасувальні машини способом не тільки підвищення якості, а й продуктивності? У поєднанні з прально-віджимними машинами з високим ступенем G-Force часто білизна готова до прасування або потребує мінімального кондиціонування в сушильній машині.
  8. Варіанти ополіскування під високим тиском. Пральні машини з віджимом, що використовують ополіскування під високим тиском (OPTISPRAY), досить ефективні при видаленні залишків хімікатів в порівнянні зі звичайними ополіскувачами, що є величезною перевагою в середовищі тривалого догляду, де змяття посилюється через залишки хімікатів в білизні. Через це ополіскувачі можна також використовувати в кризовій ситуації, наприклад, в тому випадку, коли ми виконуємо попередню промивку з відкритим зливним клапаном для видалення бруду перед початком циклу прання. При відкритому зливі бруд негайно видаляється з промивного циліндра.
  9. Хімікати. Чи добре справляється ваша нинішня хімія і її постачальник з обслуговуванням? Чи виявила криза будь-які необхідні зміни в ваших хімічних потребах або дозах для прання? Чи приходить ваш хімічний представник до вас з новими ідеями, щоб отримати кращі результати і якість? Чи можуть вони також надати витратні матеріали для очищення елементів управління, ручок, складних столів та ін.?

Немає сумнівів в тому, що це важкі часи … і ми всі намагаємося зробити все можливе протягом дня і зробити все вчасно. Тим не менш, є також можливість поглянути на нашу роботу пральні новими очима. Важкі часи виразно виявляють збої процесів, а також недоліки обладнання. Зверніть увагу на ці поради і дозвольте їм керувати вашими покупками і іншими рішеннями зараз і в найближчим часомі. Це забезпечить впорядкування вашої роботи і посилить її можливості для управління в можливій майбутній кризі.